Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ayak bileğini donduran arkadaşlar var mı?

senem

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar benim sag bacagım polio sekeli ve 26 yıldır uzun yürüme cihazı kullanıyorum fakat son 2 yıldır bilekte dönme olayı başladı ve şimdide çok agrı yapıyor yürüdügüm zaman.geçenlerde gittigim doktor yapabilecegimiz tek şey ameliyatla ayagı dondurmak ve dönmeyi engellemek dedi.Fakat ben ameliyat kelimesini duyunca doktora hiç olayın ayrıntılarını dahi sormadan hastaneden çıktım ve şimdi size sormak istiyorum bu ameliyatı yaptıran arkadaşlar varmı bana bilgi verebilecek.

Ayagımı ne kadar süre kullanmıyıcam?
Ameliyattan sonra alçımı sargımı olucak alçı olursa nereye kadar olucak ?

Ayak dondurmayı hiç duymadım, sanırım ayak bileğini sabitleyecekler, burkulma takılma olmasın diye.Merakla bekliyorum cevapları.

Ben mersin-tarsusta yaptırdım..2 ayak bileğim tutmuyor ve hissetmiyordum...dondurma amaliyatı oldum...kötü bi yanı yok ama ben faydasınıda gördüğümü söyliyemicem..ben dizimdende olmuştum o zaman 2si bir aradaydı..o yüzden alçılar dizime kadardı fakat yarım alçıydı dizimden aşşağısı ve ön tarafı açıktı sargılıyorduk..evde 2 ay yatmıştım..sizin durumunuz nasıl olur pek bilemicem..Geçmiş olsun bu arada..

Üst Alt