Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ayak mantarı konusunda önerisi olan var mı? Parmaklarımın arasında sıkıntı var

yolcugenc

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar merhaba konu aradım ama bulamadım konu var af ola..
Şimdi benim ayak baş parmağımın arası kaşıntı var mantar diyolar ancak delirecek gibiyim kaşıntıdan önceleri yıld 1 kez kaşınırdı bu yıl 3-4 çıktı ve 1 hafta ile 1 ay sürüyor ve kaşıya kaşıya yara oluyor doktor hem aynı ilaçları veriyor oda fayda etmiyor kendi yöntemlerimle denediğim tedavi nitelikler var fayda etmedi sizce ne yapmalıyım

ılık tuzlu su denedim fayda yok
kına yaktum fayda yok
sıcak soğan koydum fayda yok
sarımsak koydum fayda yok
karam merhem denedim fayda yok
bugün sülük deneyecem

Selam. Bende de vardı.denize girdim.çıplak ayakla kumlarda gezdim ve çok şükür geçti.2 kez denizde girdim

cildiye doktoruna git görün derim bende gittim bu gün dr ye krem verdi bana

ayak mantarı kremle geçmiyor karacigerin salgıladığı emzimlerinden olur bir hap var onu 10 gün kullan bişeyin kalmaz adını unuttum ucuz bişe

bakırköy acıbadem de bir doktur yazmıştı bana ufacık haplardı çok iyi geldi zihnimi zorladım ama üstü maviydi Lamasil olabilir ama eczacıya bir sor

Geçmiş olsun yolcu genç kardeşim. Ben bu çileyi 15 yıl çektim.. İlaç vs.. bir faydası yok.. Birincisi iraden olacak kesinlikle elini sürmeyip ve hiç bir şekilde kaşımayacaksın. kaşıntı azaltıcı ilaç isteyebilrisin doktorundan. ikincisi pudra, ayaklarını kuru ve temiz tutacaksın.. hergün mutlaka yıkayıp, iyice kurulayacaksın.. ve pudrayı ihmal etmeyeceksin.. tırnağınada geçti ise, turnak yüzeyini her gün törpüleyip tırnak cilası kullanacaksın.. bunlara 1 aydan fazla süre ile uygulayıp sabırlı olursan inan geçecektir.. ama diyelim ki 30 -40 gün dayandın, kaşımadın ciddi iyileşme oldu, sonra bir defa kaşıyayım, bir şey olmaz dedin, o zaman tekrar başlar..

neoero sağolasın kardeş dediklerini denedim ancak ben bot giyiyorum diğer ayakkabıları giyemiyom ve ayaklarım hep terli ayakkabı çoraplar dahi pudralı ve doktor ümit yok diyor tirnakta yok sadece sol baş parmak arası

Gecici bi cozum ama aksamlari rahat yatarsin tinactin sprey var. Ama seni baya rahatlatir hatta surekli kullanirsan gectigini bile sanirsin ama ole kolay gecmiyo

Oceral krem kullandın mı? Bazı kullanan tanıdıklarım var, iyi geldiğini söylüyorlar..

arkadaş geçmiş olsun

bende bayadır bu dertten muzdaribim günde 2-3 kez ayak yıkama ilaç krem hiç biri işe yaramadı

bana iyi gelen tek aspirin oldu toz haline getirip sabahları iyice yıkayıp kuruluyorum aralarına aspirin tozu döküyorum istersen bir de bunu dene bana iyi geldi.

Şekerli ve glikozlu gıdalardan uzak dur ve ilaçlara devam et ve ayağını güzelce yıkayıp güzelce kurula.

arkadaşlar teşekkür ederim söylediklerinizi yapacam aile hekimim mantar dedi bugün cildiyeci dr pişik dedi bu ne oluyor

öncelikle hafıf tedavi dene istersen eczanede sattığımız hatta begenmezsen 4 gün içinde iade sloganlı bı krem vardı.bende demolarından kullanmıstım adı lapitak ayak kremi.el kremı de vardı ama hıc kullanmadım .ama askerdeyken ayaklarım tam bır rezıllıktı.o sıra evden ıstemıstım 10 gunde misler gibi olmustu.tavsıye edebılırım .

deniz suyu biraz fayda ediyor.karaciğerden kaynaklanıyor.

10 gün sabah ve akşam bir pamak yardımıyla ELMA SİRKESİ uygulayarak kurtulabilirsin.

Üst Alt