Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Türkiye Cumhuriyeti kimlik numarasının son rakamı çift haneli olursa ay sonunda tek haneli olursa ay başında teorisini kim ortaya attı

Uzun zamandır çeşitli ödemelerde bu sistem uygulanıyor zaten.

Ben de zamanında düşündüm sanırım takipte veya uygulamada sorun oluyor ki böyle bir yola başvurmuşlar.

Tc mde Dtm de çift haneli ama para yok...
Ayrıca doğum tarihine göre günlere ayırma olayını sadece engelli aylığında yapıyorlar saniyordum

Tatil Giriyor Araya ondan olabilir 29 da almıştım günçellenmedi daha zaten parayı alıyorum cebimde bile girmeden gidiyor :)

engelli aylığında doğum tarihinin son rakamına göre 5 güne bölüyorlar 5 inden 9 una kadar

Bunu zaten biliyorum ve böyle olduğunu yazdım benim söylediğim aile destek yardımı böyle mi diye sordum eğer böyleyse bunu bilmiyordum

ARZU NUR YILMAZER

pardon ben yanlış okumuşum 144 ü aradım doğum tarihi çiftse ay sonu tekse ay başı ödenecekmiş doğru mu diye öyle bir bilgi yok diyor kim çıkardı bunu?

Yarın 30 Ağustos kesin tatil yapacaklar Çarşamba yada cumaya kadar ancak alırız

Gecen ayda 29da aksam üzeri yatmaya başladı 6 gibi yarın resmi tatil her ay YATCAK dendi agustos bitiyo carsamba son yine aksama doğru yada 31de yatar çarşambaya kadar beklıcez

Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı henüz hiç kimseye devlet tarafından para ödemesi yapılmadı bu ay deniyor ama bu forumda parası yatanlar var kim doğru kim yalan bir türlü anlayamadım

Bakan derya yanık 1 saat önce sosyal medya hesabından acıklama yapmış tarih vermemiş ivedi bir şekilde ödemeler gerçekleşecek diye

Derya yanık kurban bayramı öncesi vereceğiz de demişti pek inanasim gelmedi zira 29 temmuzda verilmeye başlandı yardımlar....

Eee benim PTT kurum ödemesinde gözüküyor gece 00:10 dan beri ödeme başlangıç 30,09,2022 bu arada geçen ayda aldım 29 unda çektim gece 02:00 de

ARZU NUR YILMAZER

Sizin durumu bilemem, devlet beni zengin saydığı için bugüne kadar herhangi bir yardım yapmadı.

Ancak bu sistem çeşitli alanlarda var, özellikle toplu para ödemeleri yapılacağı zaman insanları bu şekilde numaralara göre ayırıyorlar.

Emekli bayram ikramiyeleri de böyle mesela.

ARZU NUR YILMAZER

Sizin durumu bilemem, devlet beni zengin saydığı için bugüne kadar herhangi bir yardım yapmadı.

Ancak bu sistem çeşitli alanlarda var, özellikle toplu para ödemeleri yapılacağı zaman insanları bu şekilde numaralara göre ayırıyorlar.

Hepimizin durumu ağlanacakken gülünesi merak etmeyin 😢😥

ARZU NUR YILMAZER

acaba yığılma olmasın diye kuyruklar oluşmasın diye olabilirmi....sonuçta birinde alanda beşinde alanda 30 gün de alıyor, ben demirel,çiller,ecevit döneminde çalışarak hayatını kazanamaz yüzde70 raporu olduğu halde engelli maaşı bağlanmadı....sebep babamın pertten toplanmış kartal taksisi olduğu için zengin sayıldık...ki zeytini peyniri bitmesin diye aynı lokmada yemiyorduk...eskiler eskiler unutuldu

O maaş ptt hesabına yatacak Arkadaş yoksa Dagıtırım ortalıgı :)

Dalga geçer gibi yatırdık diyolar henüz birşey yok

ARZU NUR YILMAZER
benim anlamadığım 02 07 başvuru onaylandı bizhangi tarihi alcaz 7 yılı 8 i mi

Bügün yatmaz resmi tatil yarın yattı yattı yoksa Eylül ayında agustos ayı yardımı verirler sonrada ödeme yaptık derler kendi acıkladıkları ile yaptıkları birbirini tutmuyor reklamı büyük yaparlar icraata gelince çıt yok bişey yapıyorlar bare doğru dürüst olsun bu bakan geldiğinden beri yardımlarda aksama okuyor hep....

Üst Alt