Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Ya bizde de bişey görünmüyor,, 2022 yazıp aratınca ödeme çekildi devam ediyor diyor ama, demekki daha sisteme düşmedi,

Simurg0763 Verilmedi malesef. :/ Hakkımızı yiyenlerin hakkım haram olsun onlara. Allah katında inşallah çekecekler cezasını.

Bugün 31 ağustos çarşamba ayın son günü ve maalesef hiçbir güncelleme yok ve yine hüsran 😥😢

Yahu daha. sen onaylanmış ödemeleri yapamıyorsun çıkmış birde çıkmış şunu başlattık bunu başlattık diyorsun

Bırakın artık insanlarla alay etmeyi ben artık birşey demiyorum sizleri ve sizin gibileri Mevla'ya havale ediyorum Allah sizleri ıslah etsin inşallah

Evet agustos ayının son günü bügün insallah yapılır ÖDEMELR temmuz 29da aksam üzeri yapılmıştı ödemeler onu baz alarak akşama kadar beklicez bakalım

Arkadaşlar ben daha şimdi 144 ile görüştüm şu anda sistemde güncelleme varmış işlem bile yapamıyorlar

Vermiyoruz desinlerde umutumuzu keselim herkesin ihtiyacı var böyle saçma Şaban iş görmedim ya günlerdir bekliyoruz bukadar olmaz ya

geçen ay ayın 29 unda aldık yine ayın 29 unda yatacak diye o paraya güvenip harcamaları ona göre yapıyoruz ama bırak 29 u ayın sonu hala yatmadı tok ne anlar açın halinden Allah belalarını versin

Arkadaşlar ben daha şimdi 144 ile görüştüm şu anda sistemde güncelleme varmış işlem bile yapamıyorlar

bende aradım şimdi hala sistemlerde güncelleme var diyolar:)

Arkadaş lar güncelleme olmuş herhalde bende gorunmuyo ama tanıdıklarımin gorunuyo güncellenen varmı gurupdan

Allah belalarını versin bir yardım yapacaklar ne yatacağı gün belli ne bilgi var geçen ay 29 unda yatırdılar bu ay 31 i oldu hala yok insanlar kendini buna göre ayarlıyor mağdur ediyorlar Allah onlarıda 500 tl ye muhtaç olacak duruma düşürsün ancak o zaman anlarlar m

Babaannemine yanında kalıyorum yüzde 76 engelliyim babaanmin maaşı var diye aile destek paketinden Red aldım halbuki hiç bir gelirim yok engelli maasi dışında

Koskoca edevlette sıkıntı var bakılmıyor, hey Allahım ya bizi Türkiye ye vererek mi sınıyorsun bilmiyorum ama neyse

Şimdi 144 aradım alt yapı çalışması varmış sistemler güncelleniyomuş

Allah belalarını versin bir yardım yapacaklar ne yatacağı gün belli ne bilgi var geçen ay 29 unda yatırdılar bu ay 31 i oldu hala yok insanlar kendini buna göre ayarlıyor mağdur ediyorlar Allah onlarıda 500 tl ye muhtaç olacak duruma düşürsün ancak o zaman anlarlar m

Bunu gel de iktidar destekçisi birine anlat, alacağın cevap kesinlikle şu olur: "Bedava para alıyorsun, otur sabret şükret"

Hayatlarında bir defa herhangi bir şeye objektif bakabileceklerini sanmıyorum.

Altyapı çalışmasıyla sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı'nın ne alakası var her neyse kendimizi son günde olsa avutalım

ARZU NUR YILMAZER

Anladım. Kasada para yok büyük ihtimalle. Ödemenin altyapı ile alakalı olduğunu da düşünmüyorum. Beklemekten başka çare yok zaten.

Elektrik desteği ödemeleri güncellenmiş ötekiler hala yok

GeorgeOrwell
bedava para dedikleri 500 tl 2.5 kilo et parası ediyor başımızdakilerin 1 günde harcadığı parayı biz aylık destek parası olarak alıyoruz elbet bu düzen değişecek kimsenin ölmesini istemem ama bu herşeye şükret diyen örümcek kafalı insanlar gebersede insanlar daha huzurlu bir toplumda yaşasa

Üst Alt