Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

TADP başvurum red gelmişti bende cimere yazdım oradanda muhtaç olmama nedeniyle gibi cevap geldi yahu muhtaç olmasam engelli aylığı alamam ama kime derdini anlatcan ki ancak şov yapsın iktidar şu kadar haneye yardım bu kadar haneye destek hepsi boş yazıklar olsun

Sefil niye yalan konuşuyorsun ayıp deyilmi herkesin canı burnunda

bu yalancı burda bir tane kadınada sarkıntılık yapıyordu karakteri belli zaten

830 bin kişiye destek yapıldı geçen ay da, bu ay daha fazla olacakmış bide. 830 bin kişiden kaç kişi burada bu form da toplasan 5-6 kişi, ben napimmm size yatmadıysa 5-6 kişye burda, yatanların ki 29 unda yattı benim de öyle 30 Ağustos itibariyle çekebilirsiniz yazıyordu ben bugün çektim binlerce kişi gibi

830 bin kişiye destek yapıldı geçen ay da, bu ay daha fazla olacakmış bide. 830 bin kişiden kaç kişi burada bu form da toplasan 5-6 kişi, ben napimmm size yatmadıysa 5-6 kişye burda, yatanların ki 29 unda yattı benim de öyle 30 Ağustos itibariyle çekebilirsiniz yazıyordu ben bugün çektim binlerce kişi gibi

koca 144 daha ödemeler hesaplara geçmedi diyor twitterda bakanın gönderisi altında yüzlerce yorum var yatmadı diye ki yine diyorum 144 daha ödemeler hesaplara geçmedi dedi hala utanmadan kolpa sıkıyorsun birde Arzu isimli kadına sarkıyordun evlenelim mi dediğimi düşün vs diye taciz ediyordun kaybol yokederim seni

Ptt kurum ödemeleri sürekli hata veriyor bakabilen varmı acaba

Aynen öyle millet geçim derdinde adam kadını taciz ediyor

Kim o taçizci madem ögle bişi var atsınlar o zaman şurda dertleşiyoz kendi aramızda agzında salya akıtanlarla işimiz yok Ah şu sanal dünya yokmu klavye ye gecen her istedigini yapabilecegim sanıyor

Onedio sitesindeki haberin altında ki forma bakarsanız bununla ilgi binlerce mesaj var yarısı dün almış benim gibi, yarısı nın ki hala yatmamış, bu formda da yatan arkadaşların vardır

Son düzenleme:
Günaydınlar.
Maalesefki ptt kurum ödemelerinde yatan bir para yok.
Ve maalesefki engelliler olarak iktidarın seçim icin reklam kampanyasında malzeme olarak kullanıldik 😥😢

Lan oğlum siz Neyin kafasını yaşıyorsunuz Beyin özürlümüsün, Bu Form'dan siteden 6 tane arkadaş edindim 4 erkek 2 bayan ve toplanıp 15 günde bir bazen ayda bir buluşup görüşüyoruz hep birlikte toplanıp, ve biryerde oturuyoruz yemek iyiyoruz Okey oynuyoruz, ve onun içinde Evet bir kişiye de yazdım Burdan evet Ciddi anlamda Arkadaş olmak tanımak isterim seni eğer olumlu isen dönüş yaparsın yazdım Bunun neresi kötü veya taciz . Lan oğlum sen Cübbeli Ahmet hoca' ya mi gidiyorsun napıyosun beyin yıkanmış senin oralarda Fazla gitme

ARZU NUR YILMAZER
20 yıldır kullanmadıkları kaldı mı? :D

Yüzde bilmem kaç faizle üniversite kredileri, kyk borçları ödeyen öğrenciler bir sabah uyandılar ki ne görsünler, borcun faizleri silinmiş, peki faizli haliyle ödeyenler keriz mi?

Daha geçen günlerde devlet icralık elektrik, su gibi temel geçim borçlarının ödenememesi durumdaki 2500 liraya kadar olan borçları sildi, peki dün ne oldu? Elektrik ve doğalgaza %20 ile %50 arası zam :D

Liste daha bu şekilde akıp gider, günaydınlar Türkiyem :)

Birkanİstanbul
Her 5 mesajından 3'ü arkadaş arıyorum olursa bu insanların ne düşünmesini bekliyorsun vatandaş?

oturduğum ilçenin sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfını aradım ödemeler 3 Eylül 5 Eylül arası yatacak dedi

Agustos ödemesi çöp oldu artık sistem güncellemesi diye sallıyorlar dğaa açıklama bile yok 12 ay düzenli yapılacak diye kendileri söyluyolar kendi söylediklerine kendileri bile inanmıyor durum onu gösteriyor anca onu yaptık bunu yaptık başka bişey yok

Para yok ondan sallıyorlardır zaten Para olsa engelli aylığı alan kişilerin %80 ni bu yardımı alması lazım ama herkese red cevabı verdiler zaten elektrik ve doğalgaza zam yaptılar bugün itibariyle

Para yok ondan sallıyorlardır zaten Para olsa engelli aylığı alan kişilerin %80 ni bu yardımı alması lazım ama herkese red cevabı verdiler zaten elektrik ve doğalgaza zam yaptılar bugün itibariyle

Dün söyledim ya sizin güncelleme sistemde değil, matbaadan gelecek. Şu seçimi de atlatayım gerisini sonra düşünürüm mantığıyla hareket ettikleri için biraz daha sabır.

Pazartesi engelli maaşı yatacak acaba hepsini aynı anda nasıl yapacaklar gene bitanesi gecikmeli yatacak

Pazartesi hem Türkiye aile destek programı hemde engelli maaşı zor biraz yatar inşallah yarın yatar 500 tl

Yarınlar bitmez elbet birgün yatar biz garibanlar her güne umutla bakacaz herşeye yine zam elektirik doğalgaz allah hepimizin yardımcısı olsun

Üst Alt