Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Aylık 750 TL sosyal yardım mı yapılacak?

Sosyal yardım bilgileri sorgulama yerinde ödemeniz hazırdır yazısı çıkmış 500 TL için

Fotoğraf atamıyorum yoksa atardım

gittim ptt 'de yatmamış ama e devlet'e sosyal yardım sorgulamaya girmişler ama ptt kurum ödemelerine girmemişler daha yeni girdikleri için herhalde yarın yatacak. labikal

benim 1000 gözüküyor geçen ayın'da yatırılmış.

Sosyal yardim bilgileri kısmında aile destek programı bölümünde para görünüyor ama hala PTT'ye sevk edilmemiş yani bugün çekemeyiz

theboy

Atmden geliyorum henuz sisteme dusmedi 2.3 saat sonra duser gecen odeme ptt kurum odemelerine dusmeden cekilmisdi suan daha banka bilgi sistemine dusmedi icin ideme cekilmiyor 2.3 saat sonra tekrar deniycem haber veririm

ARZU NUR YILMAZER

[FONT=Arial]Size 2 aylık yardım tutarı mı ödenecek? Haftalardır mağduriyetiniz bu platformda ben de dahil, bir çok kişiyi dertlendirmiş.[/FONT]

Bende haziranda başvurdum ama 500 tl yatmış görünüyo 1 aylık gitti

Ee bizimde 2 tane yatması lazım bence Ağustos da almadık eylüle girdik bu Ağustos ayının sayılmaz ki saçmalık

Bende haziranda başvurdum ama 500 tl yatmış görünüyo 1 aylık gitti

Basvurunun onaylandigi tarih onemli onaylanma surecinde gecen sure dikkate alinmiyor ilk odeme temmuz 29 da yapildi zaten kaybiniz yok merak etmeyin

Ee bizimde 2 tane yatması lazım bence Ağustos da almadık eylüle girdik bu Ağustos ayının sayılmaz ki saçmalık

Suanki verilen para Ağustos ayinki Eylül ayi daha bitmedi engelli yardigimi gibi dusunun 1.7 arasi yatiyor artik paralar

BitiGen
Evet ama yatırana kadar kanser ettiler resmen şimdi sosyal destekte görünüyor ama PTT kurum ödemelerinde görünmüyor belki kurum ödemelerinde görün me safhasında da aynı kanseri yaşayabilirim

labikal Yattı dostum ama ptt 'de hala gözükmüyor gece yatabilir veya yarın.

Sessiz Dünyalı

Evet 2 aylık 1000 tl yazinca çok gibi geliyor degilmi bozdurup bozdurup tum borclarimi oderim kalaniylada eşe dosta kiyak gecerim.......(ironi)

ARZU NUR YILMAZER

Temmuz ayinda odeme hazir yazdiginda cekilmisti ptt kurum odemelerinde gorunmuyordu suan daha yeni oldugu icin atm sistemine dusmedi 2=3 saat sonra deneyip ceker isem haber veririm daha beklemezsiniz merak etmeyin engec yarin alirsiniz temmuz ayi listesindeki odemekere sizin adiniz yazilmadi icin veya odeme yapildikdan sonra yazildigi icin beklediniz bundan sonra beklemezsiniz toplu almis oldunuz gule gule harcayin 😅 ayin 1.7 arasi yaticak bilginiz olsun

BitiGen

Teşekkür ederim herkes güle güle harcasın aslında ayın 7'si benim engelli aylığının günü �nşallah yarın sabaha kadar yansır da ikisini birden çekerim şu an ismini telaffuz etmek istemiyorum utandığım için ancak insan için en temel besin maddesi olan ve en pahalı kilogram fiyatı olanlardan bir şeyi alıp işirmek istiyorum şimdiden hepiniz güle güle harcayın sevgiler saygılar

Ptt kurum ödemelerinde görünmüyorsa alınmaz bence

Yarın gözükür ama sosyal yardıma geç düştüğü için PTT kurum ödemelerine düşmedi

Geçen ay 850 bin aileye yardım yapıldı, bu ayda yapıldı yarısına benim gibi, bu formda toplammış 6 kişi devamlı bana yatmadı bana yatmadı diye mesaj atıyor, 850.000 bin kişinin sesi çıkmıyor çünkü çoğu parasını çekti benim gibi, burada ki 6 kişi devamlı aynı bana yatmadı Bana yatmadı diyor hala yaaaa yuh artık yaaa yeter, Napalımmm 6 kişiye yatmadıysa , 850.000 bin kişinin arasından 6 kişi çıkmas devamlı aynı şeyi yazıyo 😂😂😂

Biri şunu engelleye bilirmi hem yalancı hem sitedeki bayanlara sarkan hemde insanlarla dalga geçiyor utanmadan

Üst Alt