Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babam bana böbreğini verecek. İkimize de tavsiyesi olan var mı?

kirei

Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
Yasim 22 böbrek nakli olacagim saolsun babam verecek. Bana ve babama tavsiyeleriniz nelerdir.

Hayırlı olsun,

Öncelikle iyi bir hastane bulmanız gerekiyor.

iyi bir nakil ekibi.

Btl hocam ankarada Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi olacam inşallah.

bende böbrek nakli oldum ii bir ekip hastane olması ii olur
hayırlısıyla kurtulursun inş ben medikalpark antalyada oldum ama ankarada oturuyoruz
cok dikkat etmeniz gerek ilaç düzeyi geçmiş olsun.

Hocam saol. Bana biraz ameliyat surecinizi anlatirmisiniz. Kreatin niz kacdi bi agriniz oluyomuydu.

cok fedakar bi baban var değerini bilmelisin keske benımde babam yasasaydı :(

ilaç kulanmak durumunda kalacaksınız ilaçlarınızı aksatmayın saygılar

ebru
hocam Allah rahmet eylesin babanıza size de uzun ömürler versin. sevket hocam doktorlarımda öyle diyo ilaçlar önemliymiş. önümüzdeki hafta salı carşamba nakil olma olasılığım çok yüksek. benim kafama takılan ekpss sınav klavuzuda o tarihlere denk geliyor peki ben bu durumda kendimi toparlayıp klavuza odaklanman kaç günü alır.

ben medicalpark antalya da oldum çokta memnunum Allaha şükürler olsun ameliyat 4-7 saat arası sürer ilk 5 gün biraz acılı ve sancılı olur ama sonrasında herşey çok güzel oluyor insallah sizinkide öyle olur
not hastaneye kontrole gittiğinizde insanları dinlemeyin :D bol bol saçmalarlar

Üst Alt