Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babam'a...

vasfiyeteyze

Yeni Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Hiçliğin korkusu sardı bedenimi,

senden çok uzaklarda titriyor çocukluğum.

Görüyorum...henüz sönmemiş umut,

beni özleyen sesinin yakışlarında.

Yoklukta buluşalım baba...''

Bilmiyorum baba;

Gerçekten bilmiyorum; ne yazsam, ne söylesem içi bomboş bir kahır gibi gelir belki sana.

Kafam karışık, düşünceliyim, yorgunum, bitkinim,mutsuzum; ne varsa beni kötü yapan hepsinde tutsağım sanki.Birde baba...bana anlattığın

o eski sevgilerde yalanmış; mavi diye bir renk yokmuş meğer; dizlerine oturtup çocuk gönlüme masallar anlatırdınya...onlarda gerçekliğini

kaybetti ve siliniyor dağarcığımdan mutluluk. Ben masal oldum baba...

Bu hayatın anlamında kaybolan bir çocuğum ben.Seni özledikçe, hüznümü biriktiriyorum gözlerimde; kalk yoluma çık baba,

sana ağlayacağım.

Ömür bitiyor, çıkıyorum dışarıya, hava güneşli,baharmı gelmiş ne,çiçekler ağaçlara yürürken, tabiat ve insanlar var seyir defterimde.

Her şey önümden geçiyor...her şey ömrümden geçiyor.Hafif bir tebessüm veriyorum yanımdan geçen tanıdık simalara ve işte en büyük

acıyıda böylece yaşamış oluyorum.Ben tebessüm maskesiyle mi doğdum baba?İçimdeki şehrin insanları sevgiye aç ölüyorlar.Mutluluğa susamış

bir çocuğum ben,başım ayaklarıma çöküyor. Yetiş baba yetiş bana dizlerinde solmak istiyorum.

Çimenlere uzanıyor naaşım,uçuyor ruhum gök yüzünde,ipi hep başkasının ellerinde. Bir gün çıtalarım kırılacak yalnızlıkla. Korkuyorum baba... ya aşk denilen şey bir eketrik teliyse....çarpılmak değil beni korkutan. sonsuza kadar orada kalmak.

Bir bulutun üzerinde yaşamak istiyorum, ellerimi iki yana açıpbuluttan sarkmak;ama biliyorum,bunu yapsam bile uzun sürmez. Sonunda bir buluta çarpıp göz yaşı olurum ben...düşerim...

kalırım yine dünyanın kahrında.

Zaman beni erken yendi galiba.Şu yalancı dünyadatek gururm senin kızın olabilmektir. Bunu başarabilmek için doğdum;ama şimdi öyle özlem doluyumki. hasret çekmekten kendimi bulamıyorum.

Göz yaşının aksinde bir adak olmak istiyorum.

kendini bırakma,beni bul, baba

kendimi sana adayacağım

Tarih: 23:59, 24/8/2006 (( BABAMI ÇOK ÖZLÜYORUM BU MEKTUBU ONA YOLLAMAK İÇİN ZAMANIM OLMADI O HAYATTA İKEN ONA ZAMAN AYIRMADIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM SEVDİKLERİMİZE HAYATTA İKEN ZAMAN AYIRALIM ARKADAŞLAR.
load52937gr5.jpg

BURADA PAYLAŞTIĞIM YAZILARIN BAZILARI BİR ZAMANLAR AÇTIĞIM ANCAK UZUN ZAMANDIR UĞRAMADIĞIM BANA AİT RUHUMDAKİMEKTUPLAR ADLI BLOĞUMDA MEVCUTTUR...

Bamtelime dokundunuz yüreğinize sağlık.

Sayın Vasfiye Teyze merhaba..
İsmim Yılmaz,platform'a bugün üye oldum ve yazınızı okudum.Ellerinize,yüreğinize sağlık demek istiyorum önce. Ben,Babamı 2002'de yitirdim ama yokluğunu nasıl hissettiğimi bilemezsiniz.
Güzel günler diliyorum.
Saygılarımla

kıymetli arkadaşlarım hepinize nice güzel yıllar ve günler dilerim . yılmaz2013 arkadaş hoşgeldin aramıza . bende uzun zamandır uğramıyordum siteye ama artık daha sık bir arada oluruz sanırım sevgiler saygılar engelsiz yüreklerimize...

Üst Alt