Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bacak kırığının iyileşmesi için önerileriniz..?

zgor

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Arkadaslar ben cocuk felcı gecırdım sol ayagımdan. Yurume cıhazı ıle yuruyorum evde elımle ustune basarak dolasıyordum. Taaakııı kara cumartesıye kadar. 1 ay once evde dustum sol ayagım kırıldı ayagıma plak konuldu . Su an alcım cıktı yatıyorum dr. Gıttım ustune basmayacaksın dedı ve en az 4 6 yada 8 ay kalkamazsın dedı.

Bır kızım var 5 yasında anaokuluna basladı hergun aglıyor anne sen gotur benı dıye. bu yatıs suresıne de bakılınca benım sınırlerım kaldırmıyor. Anlayacagınız zordayım dardayım aneyyyyyyy :)

neyse sormak ıstedıgım kırıkların ıyılesmesını kolaylastıran bır seyler var mı basınıza geldı mı?

Bırde ben bu surec ıcın akulu bır arac temın etmek ıstıyorum. satın alamam heralde pahalıdır. Baska nerlerden temın edebılırım? En azından evın ıcınde kendı ısımı yapmak ıstıyorum. Yurutec aldım ama ellerımle onu tutunca tek aygaımada cok guvenemıyorum. Sımdı annem var yanımda .ama sure cok uzun baskalarına baglı kalmak ıstemıyorum.

Bana da yardımcı olursanız sevınırım.

Üst Alt