Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bacak uzunluklarını eşitlemek için uzun olan bacağı kısaltma ameliyatı olan var mı?

özzzlem963

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar merhaba

benim de bacağımda kısalık var ama doktorlar benim bacağımı uzatamayacağını uzun olan bacağımı kısaltacaklarını sölediler
daha önce uzun olan bacağı kısaya olan bacağa eşitlenen kişi varsa lütfenn iletişime geçşin benle o ya daha önce neler yaşmış hangi süreçten geçmiş öğrenmek istiyorum

Öyle sey olmaz uzun bacak kısalmaz hangi doktor soyluyor bunu kısa bacak uzatılır diger bacakta operasyonla uzaması engelenir ve dengelenir böyledir bir bacagında 2cm kısalık var digerinide kesecekmi 2cm esitlemek icin yapmayın ya doktor böyle dememiştir siz yanlış anlamışınızdır herzaman kısa olan uzatılarak denge saglanır arkadaşım

hayır arkadaşım nasıl yanlış anlamış oluruz uzun bacağı uzatamayınca kısaltma gibi bir yöntem var yani bana bu hacettepenin en başarılı doktoru söledi

özzzlem963;

benimde bacagımda 6 santim kısalık var ve doktorum doç.dr.önder ofluoğlu istanbul göztepe medical parkta calısıyorum bacagımı uzatamıcagı için kısaltmamı öneririyor uzun olan bacagımı keserekten bende bunu düşünüyorum cünkü bacagımda protez oldugu için kemik yok o yüzden uzatma yapılamıyor tek care kısaltmak yada yüksek topuklu ayakkabı giymek ama malesef ayakkabıyla düzgün yürüyemiyorum o yüzden kestirmeyi düşünüyorum

Üst Alt