Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bağ-Kur'luyum, 3. dereceden vergi indirimim var. Ne zaman emekli olabilirim? [Soru]

Konular
13
Reaksiyonlar
0
BEN 01.11.1993 GÜNÜNDEN İTİBAREN SSK'DAN 1134 GÜN SAYISI HİZMETİM VAR.
2000 DEN İTİBAREN BAĞ-KUR'LUYUM, YAKLAŞIK OLARAK 5 SENE 8 AY BAĞKUR HİZMETİM VAR. VE DE HALEN DEVAM ETMEKTE.
%53 ÖZÜRLÜ RAPORUM MEVCUT,.3. DERECEDEN DEFTERDARLIKTAN VERGİ İNDİRİM HAKKI ALMAKTAYIM (2007).

ŞU ANKİ SOSYAL GÜVENLİK YASASINA GÖRE EMEKLİLİK İÇİN 3760 GÜN KAFİ GELİR Mİ VEYAHUT 4320 İŞ GÜNÜ HİZMET YAPMAM MI GEREKİR?
VERGİ İNDİRİMİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNURSA ...

CEVABIZ İÇİN ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM....

aslan aslan,
2000 yılından itibaren bağ-kur'lu olarak çalıştığınıza göre vergi indirimini hangi meslek üzerinden alıyorsunuz. Sanırım serbest meslek ya da basit usulde vergi mükellefiyetiniz var. Konuyu biraz daha açarsanız yardımcı olacaklar için netlik sağlamış olursunuz.

makri mesleğim kuaför basitusulda vergi mükrllefiyım .vergi indirimimi 2007 semesinde bağkurlu ken aldım.cevapınız için teşekür ederim.

Üst Alt