Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bağışlanan her organ filizlenen bir candır

firarist

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Çoğu. İnsan karşıdır organ bağışına. Cehalet. İşte yakınını toraga tek parça teslim etmenin onun ruhunu rahatlatacağına. İnanılıyor oysaki kalp karaciger böbrek kol bacak yüz bunların her biri bir can kurtaracak yarınlara dahada bir umutla bakacak lütfen arkadaşlar toprakta çürümeye degil yeni hayatlar filizlendirmek adına organ bağışında. Bulunalım yarının garantisini. Kimse veremez kimin. Başına ne geleceğini 10yıl böbrek iflası. Sonucu diyalize girdim ben çok şeyler kaybettim askerlikten muaf en acısı oluyor kimileri bedelli vererek. Kaçmak istese de ben orada can vermek isterdim vatan uğruna daimi işin okuma okula dewam etme engellerin doguyor azmin şevkin kırılıyor binlerce karseşimizin yeniden hayata sıkı sıkı tutunması için organ ve ilik bağışında. Dahada duyarlı olalım organlarımız toprak altında çürümeye terk edilmesin

Üst Alt