Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bahar geldi, kronik göğüs hastalıkları nüksetmeye başladı!?

Bitmeyenumut

Yasaklı Üye
Konular
45
Reaksiyonlar
0
Koah tanısı alalı yaklaşık 2 yıl oldu. Bu aralar özellikle son 3 gündür rahat nefes alamıyorum. Sizde de böyle bahar aylarında oluyor mu nefes darlıklarının artışı?

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buhar makinesine karbonat katıp erittiğin suyu koy ve ciğerlerine çek ama karbonatı eczaneden al İngiliz karbonatı dır adı dene ve sonucu gör 1 hafta sonra yine yazarsın

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buhar makinesi nedir ne işe yarar okatur ona benzer bir şeyler tarif et

Geçmiş olsun umut, Okan'ın dediği doğru galiba uygula

Buhar makinesi mi? Yok ki makinem...

Babam yuvarlak bir makine kullanıyordu içine kapsülü koyup düğmeye basıp kapsüldeki ilaç tozunu ciğerine çekiyordu, ondan varsa eczaneden veya başka bir yerden boş kapsüller edinin ve o kapsüllere karbonatı doldurup çekin onunda etkisini görürsünüz birde d vitamini seviyenizi ölçtürün 80 in altındaysa 80 ile 100 arasına getirin d vitamini içinde devit 3 ampul alın eczaneden bir parça ekmeğe emdirip yeyin....

Ama şuda varki karbonatı içtikten sonra gün içine yayarak 2 litre klorsuz su için sadece karbonatı içerseniz böbreklere zarar verirsiniz....

okatur anladım teşekkür ederim o alet var bende kapsülü koyuyorsun içindeki ilacı soluyorsun. Kapsülün içi bitince bir dahaki sefere yenisini koyuyorsun

Bitmeyenumut

Tmm işte ilaç yerine saf karbonatı koyun kapsüle onu çekin ciğerinize

Tmm eczaneler kapalı bugün yarın alırım mutlaka [emoji3][emoji3]

ben normal aktardan alıyorum günlük bir çay kaşığı kullanıyorum artı 1 paket günlük sigara içiyorum grip dahi olmuyorum nefesim normal araştırın günlük ilaç gibi tansiyon ve kan sulandırıcı kullananlar doktoruna sorsun öyle içsin ucuz şifa kaynağı diyorum ben buna

hilalay

İnsanlarımız bilmiyor hilal hanım sadece ilaç şti lerini zengin ediyoruz bolca klorsuz su için

okatur

tşk ederim 2.5 litre içmeye çalışıyorum birde sigara bırakabilsem süper olacakta neyse herkes araştırsın derim bende bilmiyordum birisi vesile oldu umarım herkes faydalanır google amcadan araştırsınlar her hastalıkta kullanımı var tansiyon ve kan sulandırıcı kullanan lar lütfen doktorunuza sorun sağlıkla kalın

Karbonat zaten kanı sulandırıyor
Birde tansiyon hastalarının yudum yudum ve yavaş içmelerini tavsiye ederim....

Sadece karbonat içmek tek başına işe yaramıyor suyunda bolca içeceksin organlara zarar vermeden su ile vücut o karbonatı seyrelterek organları onarsın

Üst Alt