Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Balıkesir civarında iyi bir fizik tedavi merkezi önerisi olan var mı?

hdoa

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar iyi bir yerde Fizik Tedavi almam gerekiyor dizimde kıkırdak aşınması var çok ağrıyor kime gitsem fizik tedaviyi öneriyor bildiğiniz iyi bir yer varsa yazın Balıkesirde oturuyorum Balıkesir içi veya dışı neresi olursa iyi bir yer bilen varsa yazsın

hdoa

aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum. ağrılar için ilaç yazdı , istakoz yemek lazım istakoz da kıkırdak oluşumunu yenileyen özellikler var ama fakir fukura nasıl yesin . iğne tedavisi yaptıracağım birde %50 faydası olan bir şey var dur yazayım sana buda pahalı sgk ödemiyor ama solgar glukozomin doktorum yazdı ayrıca balıkesirde sevgi hastanesi var dr Arzu Kaynak buna bir uğra kalp damar cerrahisi ben de ayvalıktayım yakınsan görüşelim kardeşim . bisiklet bin , yürü ve her gün yüz ayakta çok durma çok yatma hareketli ol

@İron

hocam denemediğim şey kalmadı bu dediğin ilaçları falan biliyorum. KONDROMİN ve ZERDEÇAL FLEX yazdı en son gittiğim İstanbuladaki doktor kullandım işe yaramadı Havranda oturuyorum ben sonra edremit özel körfez hastanesinede FTR Dr Halil İbrahim Bilgene gittim 4 kez PRP-CGF Proloterapi iğnesi yaptırdım dizime onlarda hiçbir işe yaramadı sonra istanbulda başka bir ortapedi doktoruna gittim iyi bir fizik tedavi alman gerekiyor dedi şaşırdık ne yapacağımızı.

Sol bacağım 4 yıl önce geçirdiğim tırafik kazasında tibia ve femur parçalı kırıldı 4 yıldır çeşitli ameliyatlar yapılmasına rağmen kaynama gerçekleşmedi, bu süre içerisinde vücudumun bütün yükünü sağ bacağım taşıdı, bende korumadım hiç sürekli gezdim.

Kazadan 1.5 yıl sonra sağ dizimde hafif ağrılar başladı daha sonra ağrılarım arttı ve daha sonra bu ağrılarıma seslerde eşlik etmeye başladı umursamadım o şekilde devam ettim, ağrılarım artınca doktoruma şikayetimi anlattım röntgen çektirdik röntgen sonucunda bir sorun yok dedi doktorum MR çekiminin gerkli olduğunu söyledi fakat sol bacağımda ilizarov olduğu için MR çekilemedim çıkmasını bekledik bu süre içersin de herhangi bir şey yapılmadı ilizarov çıktıktan sonra MR çekildim doktor görüntülere bakmadan rapor sonucuna bakarak menüsküs yırtığı olduğunu ve ameliyat olmam gerktiğini söyledi, bunun üzerine Balıkesr ünüversitesinde Dr. Serdar Sargına gittim MR sonuçlarımı götürdüm çekilen MR görüntülerinin kalitesi çok iyi değil burada bir daha MR çekdirelim deidi tekrar çektirdik,

çıkan sonuç; raporda yine menüsküs yırtığı var diyor fakat doktor görüntülere bakıp yırtık falan yok gayet iyi hiç bir şeyin yok diyerekten gönderdi. yük verdiğimde çok ağrı oluyordu o şekilde duramıyordum internetten araştırma sonucu İstanbul da Doç.dr Nevzat Selim gokay agittim MR lara baktı menuskusunde yırtık yok ama kıkırdaklarda biraz zedelenme olduğunu söyledi ve bana glikozu amin ve zerdeçal Flex ilaçlarını verdi 6 ay kullan ve Fizik Tedavi ile birlikte bir şeyin kalmaz dedi fakat hiçbir işe yaramadı

daha sonra Edremit Körfez Hastanesi'nde 4 kez PRP-CGF yaptırdım Fakat bunların da bir faydası olmadı daha sonra Nevzat Hoca tekrar gelmemi istedi ve bir PRP varmış etkili bir PRP yemiş onu yapacağını söyledi fakat fiyatı son derece pahalıydı aynı anda yapılacak 2 enjeksiyon için 2500 TL istedi ben daha önceki Prp lerin tanesini 500 TL'ye yaptırmıştım orayada gittmedim yine istanbul yedi tepe ünvsi. Doç Dr Gökhan Meriçe gittm oda iyi bir fizik tedavi al dedi olay bu karma karışık

hdoa

Alper Çorumluoğlu babası Caner çorumluoğlunu tanırsın o zaman özel körfez hastanesinde genel cerrah Alper okul arkadaşım çok iyidir . Enis çapanoğlu da öyle Çapanoğlu petrol kesin tanırsın valla fizik tedavinin hiç bir işe yarayacağını sanmıyorum bel fıtığı değil bu ben hergün yüzüyorum bisiklet ve spor yapıyorum kıkırdağa faydası olmuyor burada sorun kıkırdağın aşınması ve sıvı eksikliği bitkisel çaylar ve benzeri şeyler kullanan memnunum diyor dediğim gibi istakoz un kıkırdak oluşumuna faydası var iğneler neden işe yaramadı peki sgk iğneleri karşılamıyor mu ? gerçekten pahalı yani

İron

Bilmiyorum yaramadı birde bu iğneleri yapan doktor bu konuda uzman olduğunu idda eden bir doktor 4 kez yaptırdım 3 haftada bir yapılıyor kan alınıp o kanı santuruvij den geçirip enjeksiyonla dize yapıyorlar bu 3 haftada bir olan prp nin dışında haftada bir de farklı bir iğne yapıyordu yani her hafta iğne yapılıyordu benim dizime ama dediğim gibi en ufak bir faydası olmadı bu iğnelerden önce İstanbuldaki gittiğim dr nevzat selim gökayda KONDRAMİN ve ZERDEÇAL ilaçlarını yazdı 3 ay kullandım işe yaramadı oldukçada pahalı yine istanbuldaki son gittiğim doktorda iyi bir fizik tedavi al dedi ama bende fizik tedavi ile iyleşeceğini pek zannetmiyorum

hdoa

kardeş bende trafik kazası geçirdikten sonra oldu sıkıntımız aynı ama bir iğne 2500tl diyorsun 8 iğne yapar 20bin tl bu ne ya sgk neden karşılamıyor anlamış değilim fizik tedaviyi sil kafadan o nu diyen doktor başından salmak için söylemiş. iğneleri denemek lazım faydası olur bence kıkırdağın içine uyguluyorlar sanırım.

İron

körfez hastanesinde yaptırdığım PRP iğnelerin tanesi 500 tl idi 4 kez yaptırdım 2.000 tl ödedim ama işe yaramadı. İstanbuldaki Glikozamin ilaçlarını yazan Nevzat selim gökay hoca bu ilaçlar işe yaramadıktan sonra ve edremite yaptırdığım PRP iğnelerde işe yaramadıktan sonra telefonla görüştük durumu anlatım kendisinin yazdığı ilaçların işe yarmadığını söyledim edremiteki prp lerinde işe yaramdığını söyledim bana istanbula gel ben farklı bir iğne yapıcam dedi iki iğne iğnenin bir 1.000 tl diğeri 1.500 tl bu iğneler sanırım yani benim anladığım kadarı ile kan alınıp yapılan iğne değil daha farklı hatta sekreteri ile konuştuğumda bana bu iğneleri yurt dışından geldiğini söylediydi isimlerini söyledi ama nasıl yazıldığını bilmiyorum okunduğu giibi yazayım biri prolsteyin diğeride selamatrix ama nasıl iğne bilmiyorum yaptırmadım pahalı geldi gitmeidm bu doktora birdaha

ortopedi için prof. dr devrim akseki. fizik dr için özge ortabozkoyun. ben eczanede çalısıyorum ama prof. dr. devrim beyi tavsiye ederim.

benim bildiğim kadarı ile balfizik var iyi olarak bir de Balıkesirspor'a hizmet veren Hakan KAYNAK var.

Ahmet1010

hocam bal fizik ne ? profil resmin 10 numara arkadaki manzara harika Zeytinli Hasan boğuldu mu?

İron

Aynen Hocam Hasan Boğuldu.. Bal Fizik Sevgi hastanesinin yakınında sadece fizik/rehabilitasyon için kurulan bir merkez.

Daha önce balıkesir üniversitesi hastanede çalısıyordu şimdi ki körfez edremit hastanesine gitmiş çok iyi bir doktor.

Herkes için söylüyorum. Bu insanları ameliyattan döndürmüş araştırın Osteo Bi-lex 5-Loxin

zekiş

fiyatı ne araştırdım alacağım

[FONT=Arial]Tıbbi Özellikleri
Özel sağlık şartları nedeniyle veya ürünün içerdiği bileşene ihtiyacı artan kişilerde kullanılan günlük besin takviyesidir. Ürün etken madde olarak Glukozamin HCI, Kondroitin Sülfat ve MSM içerir. Ürünün içerdiği Glukozamin HCI ve Kondroitin Sülfat kıkırdağın yapı taşını oluşturan glikozaminoglikanların sentezi için gerekli hammadde sağlarken, organik bir bileşik olan ve sülfür ihtiva eden MSM ise kollajen yapımını destekler. Ürün bu etken maddelere ilave olarak antiinflamatuvar olarak bilinen ve Hindistan'da yetişen Boswellia serrata bitkisinin kök ve ekstresini ayrıca bağ dokunun yapısında ve kıkırdağa şeklini veren kollajeni içermektedir.

kullananlar çok memnun kalmış n11.com alışveriş sitesinde yorumları okudum.

80 tablet 99tl yazıyor denemek lazım.
[/FONT]

Eczanede getirdi 120 tablet 189 liraya bendede çevremde kullananlar hepsi çok memnun.

Dr hakan kaynak ta iyidir ama balıkesir atatürk hastanesinde çalısıyor..

BALIKESİRSPOR HİZMET VEREN KİŞİ SEVGİ HASTANEDEKİ DR. FEYYAZ ÇİFTÇİDİR..

@muratak1988

:):) yapma kardeşim bana devrim akseki deme tam bir kasap yaptığı ameliyat la 1 yılımı yedi benim kemik dokusunu öldürdü hiç bir işe yaramadı aksine dahada kötü oldu ve kendi beceremeyince başka bir doktora gönderdi beni o doktorda sakat kalacağımı söyledi Ankaraya gittim bende Ankarada düzeltiler bacağımı

Merhaba iyi bir yerde fizik tedavi görmem gerekiyor Diz kireçlenmesi var üzerine basamıyorum bu hastane hakkında bilgisi olan var mı? Daha önce tedavi gören, önerirmisiniz. Kütahya DUMLUPINAR.ÜNİVERSİTESİ EVLİYA ÇELEBİ EĞİTİM VE.ARAŞTIRMA FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON HASTANESİ. Balıkesir'de oturuyorum. burada da bildiğiniz iyi yerler var ise onları da yazın lütfen.

Dr hakan kaynak ta iyidir ama balıkesir atatürk hastanesinde çalısıyor..

BALIKESİRSPOR HİZMET VEREN KİŞİ SEVGİ HASTANEDEKİ DR. FEYYAZ ÇİFTÇİDİR..

merhaba,

soyadını yanlış yazmışım kusura bakmayın Hakan KAYGUSUZ. Sadece Feyyaz hoca mı hizmet veriyor demek istedin anlamadım???

Üst Alt