Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bambaşka Yaşamalıyım.!

Fırtına

Aktif Üye
Konular
52
Reaksiyonlar
0
b-569093-kelebekler.gif

/ bu aşk farklı olmalı / farklı yaşanmalı / yaşamalıyım / yaşamalısın / yaşamalıyız /................../ boyutsuz bir sevda olmalı bu / zamanı olmamalı / nerde / nasıl / yaşanacak / mekanı olmamalı /............../ sonu ne olur / olacak / diye düşünmeden / hesapsız yaşamalıyım seni / yaşamalısın beni / yaşamalıyız bizi /..

/ seni bambaşka yaşamalıyım /..................../ kaybetme korkusu olmadan / hiçbir şarkı / şiir / anlatmamalı / anlatamamalı / bir başka yaşamalıyız bu sevdayı / öncesi olmadan / seviyor musun / sorusu sorulmadan / diller söylemesin / tenlerimiz seviyorum desin / avaz, avaz / çığlık, çığlığa / hemde /..

/ yaşanmamışlıkları yaşamalıyım / yaşamalısın / yaşatmalıyız /..................../ birbirimize zincir takmadan / silah dayamadan / savaşmamalıyız / sevişmeliyiz /............../ boyutsuz bir sevda olmalı bu / kural koymadan / böyle olmalı / şöyle olmalı / diye / kitabını yazmadan /..

/ bambaşka yaşamalıyım seni /............../ bambaşka yaşamalısın beni /........../ bambaşka yaşamalıyız bizi /..

Şeyh Galib der ki: Şair aşktan başka bir şeye söz cevherini heba etmemelidir. Gönlüne sağlık abla.

Üst Alt