Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bana egonun resmini çizebilir misin Abidin ? :)

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
Paratoner gibi üzerime çekiyorum abartılmış egoları , hayır nedir bu çekim gücüm anlayamadım :p Uzak durdukça bi şekilde gelip buluyor işte.
Acil ihtiyacım var bu resme . Tanımlamam lazım :p ki uzak kalmanın başka yollarını bulayım.
Di mi ama ? :p

BU BENİM İÇİN DE GECERLİ, KAPRİSİ VE BENCİLİĞİ SEVMEM, AMA KAÇTIKCA KOVALANIRIM BU YOZLAŞMIŞ CAHİLLERCE...

"Paratoner gibi üzerime çekiyorum abartılmış egoları , hayır nedir bu çekim gücüm anlayamadım"
Abartılmış bir egoyu, gene abartılmış bir ego kadar hiç bir şey tahrik edemez...

Düşle ; sevmediğin ot burnunun dibinde biter durumu canım bu :)

Günümüzde herkes biraz doktor , herkes biraz avukat, herkes biraz psikolog ya, uzman görüşü gelmiş benim de bloguma :) Ne güzel , 3 satırlık yazımdan karekter tahlilim çıkmış :)

Bizim buralarda bir laf vardır suyun sevmediği yarpuz o da gözünde bitermiş derler. o hesap seninki.. sen kaçtıkça uzak durdukça bir yerlerden gelip seni buluyorlar işte.. Maalesef bunlar hep olacak...

Burda benim kafama atılmış bir taş var sanırım :) İnsan yaşadığı bir duyguyu uzman olmadan da bilebiliyor: Ben etrafımda şımartılmış bir ego varken, egomun kafasını kaldırmasına engel olamıyorum, garip bir tad alıyorum bundan. Bu yüzden bu durumla ilgili ahkam kesebileceğimi düşündüm. Ama karakterinizi tahlil etmiş olsaydım, yorumunuzdaki usluptan anlıyorum ki yanılmış olmazdım :)

Paratonerler elektriği toprağa aktarır. Fizikte yük paylaşımı ile açıklanabilir...
Sen de başkalarının kahrını mı çekiyorsun Sema...:)

Üst Alt