Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Baş dönmesi ve denge bozukluğu var ama teşhis koyulamıyor..?

SrkNSGR

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
3
Merhabalar,

Yaklaşık 3 aydır (son bir aylık kısım da daha çok) Bir denge sorunu yaşamaktayım.

Bu konuda bilgisi olan daha önce bu sorunu yaşamış veya şu an yaşayan birileri var ise sorunun çözümlenmesi adına ne yapmak gerektiği konusunda yardımcı olabilir mi ?

Konu ile ilgili olarak KBB doktoruna göründüm Vertigo da sınır %25 sizde %22 görünüyor vertigonuz yok dedi, Nüroloji bölümü Beyine giden damarlarda çok hafif tıkanmalar var çoğu insanda olur önemli değil dedi, Göz doktoruna göründüm göz tansiyonunuz normal herhangi bir sorun görünmüyor(Doğuştan göz tembelliğim bulunmakta, Gözlük numarasında bir değişiklik gerekmediğini belirtti) dedi.

Teşekkürler/Saygılarımla

baska bir kbb doktoruna, mumkunse universite hastanesine gidin. kulakta degilde baska bir yerdeyse bile iyice bir arastirirlar bolum bolum.
bence kulaktandir. vertigo olmasi sart degil. su koklear implant icin ne eziyetler cekip ameliyatlar oldum:(iyice sakat sagir kulak.
valla basdonmeleri canima yetiyor zaman zaman. basin donerse denge hak getire. ondan diyorum.

serwol...hocam bende beyin kanamasından dolayı var baş dönmesi ve denge bozukluğu..ve iyi bir nöroloğa danışmanı iyi tetkikler yaptırmanı öneririm..

deathless

İlginiz için teşekkür ederim. Çok geçmiş olsun. 5 kasım tarihine araştırma hastahanesi nüroloji bölümü için randevu aldım bakalım oradan birşey çıkarmı.

serwol...size de çok geçmiş olsun umarım sıkıntılı bir durum çıkmaz..

Tansiyonunuzu da kontrol ettirmenizi tavsiye ederim

OSAS-HT

Teşekkürler. Tansiyonumu 2-3 kez ölçtürdüm baş dönmesi esnasında değerler normal olarak çıktı.

Üst Alt