Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Başka Hastanelerde Tedavinin Olumlu Olma İhtimali var mı? / Biraz Tanıyın Ayrıca..

qunes

Üye
Konular
45
Reaksiyonlar
0
beni tanıyın az;

kulaklarım ağır işitiyor.
Gözlerim de katarakt + asigmat var.
Karaciğerim son nefesinde; nakil olma isteğimi bekliyorlar
21 yaşındayim; ne boy var, ne kemik, ne sakal var ne bıyık.
Ha bir de osteoporoz + hipo hipo var.
Bir de hiper tansiyon var. (varis) + dalak büyümesi.
Bir böbreğim büyük ve sürekli taş yapıyor bünye. (1 ameliyat geçirdim.) ve akibeti muamma.

Tabi ki Şükür Ediyorum halime, Ama hakkım yok mu söz söylemeye?

Her neyse 5 büyükşehirden birinin araştırma hastanesinde tedavi ve takip altındayım. Ancak; bazı rahatsızlıklarıma uygulanan tedavilerin hiç bir dönüşü yok ve sadece "kullan" diyorlar. niye? kötüye gitmesin diye mi? ben yeter ki gitsin istiyorum. nereye gideceği önemli değil,durmasın.
Sizce İstanbul,Ankaradaki önemli hastanelerde tedavi olanağı var mıdır? +

Sakın söylediklerim yanlış anlaşılmasın lütfen, herkesin kendine göre sıkıntısı,derdi var. Şükredip sabretmeye ve yaşamaya çalışıyoruz. Ama "Umut" denilen bir şey var. Yaşadıkça umut ediyorum istemesem de..:(

Geçmiş olsun, Rabbim şifa versin,ben İTÜ ( Çapa Tıp Fakültesinde ) ameliyat oldum. Bu süreçte bu hastanede karaciğer nakli yapılan hastalarda vardı.Nefes aldığımız sürece içimizde bir umut ışığı vardır. Rabbim yardmcın olsun....

Üst Alt