Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bayram gelse tatil gelse

Mediha

Üye
Konular
66
Reaksiyonlar
1
Şu boğucu sıcakların ve yoğun geçen iş temposunun ardından bu bayramı iple çekiyorum nedense.. Birde bütün bir yaz boyunca tatil beldesinde olup hiç dinlenme ve tatile fırsat bulamayınca daha bir başka heveslendim şimdi şu önümdeki dört günlük tatile..
Klasik bayramlarım gibi olmasın istiyorum bu defa.. Ben kimseyi ziyaret etmek istemiyorum. Birazcık buralardan uzaklaşıp değişiklik istiyorum sadece..
Küçük bir sahil kasabası bulup kafa dinlemek akşam deniz kıyısında balığımı yiyip keyfini sürmek istiyorum. Sabahlarıda geç saatte uyanıp denize gitmek istiyorum.. Hiç bir yere yetişmek zorunda kalmadan zaman kısıtlaması olmadan dilediğim kadar uyuyup dilediğim kadar gezmek.. Plan yok, rota yok yol beni nereye götürürse oraya gitmek, canımın istediği yerde demir atmak.. Hayal etmek bile bir başka güzel tatili..

Böyle bir tatili kim özlemez ki!? :) Mediha, inşallah istediğin gibi bir tatil yaparsın:)

Küçük bir sahil kasabası bulmak mı ? Alemsin Mediş , tam göbeğinde yaşıyorsun bu anlattıklarının :)
Zeki amcama selamımı söyle :) Ne bu ya.. bu kadar acımasız patron mu olur ?:p:)

Evet dediğinde haklısın ama bazen insan yaşadığı çevreden uzaklaşmak istiyor. Kalabalığın ortasında yalnız kalmakistiyor.. Anladın sen beni :)

Aynı duyguları yaşıyoruz medişim..Arkama bakmadan uzaklaşmak istiyorum yaşadığım şehirden biraz yalnız kalma hayalleri kuracağımı söyleseler inanmazdım..:)

Üst Alt