Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bedensel enelliyim evlenmnek istiyorum

ibrahim47

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Adim:İbrahim Dağdelen 1989 Dogumluyum 2010 Sonlarında Yüksek Gelırım Elektirik Akımına Çarpıldım Ve Ölümden Kurtuldum Adana Yuregir Başkent Hastanesinde Tedavi gordum Doktorlar 2Elimi Ve 2Bacagımı Kestiler.. Boş zamanım da yazı yazıyorum diyeceksiniz nasıl yazıyorsun Sayfamdakı Vidyo Herseyı Açıklamaya Yeterlı Heralde.. Saygılarımla İbrahim Dağdelen..

VİDEO LİNKİ: https://www.youtube.com/watch?v=1RpekZCvOE8
TANISMAKİSTEYENLER 0544 511 45 57 ULASA BILIRSINIZ TSK. HOSCAKALIN.

Videonu izledim abii ve şunu söylemek istiyorum ki senin bu yaşama ve başarma azmin çoğumuzda yok.. Allâh cc. hepimize sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmeyi nasip etsin. 😊

kardaşım yüce gönüllülüğün azmin zirvelerindensin...sonradan engelli olan birçok insan kendini bırakır hatta intihara sürüklerken sen her şeyin üstüne üstüne gitmişsin...insandaki intibak uyum kabiliyetini ne de güzel ifade etmişsin...yolun ve bahtın açık olsun...adanadan sevgiler kardaş...

Üst Alt