Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bel ve Omurilik hastalıklarında uzman iyi bir doktor tavsiye edebilir misiniz?

Reyhan72

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Bel ve omurilik konusunda uzman bir doktor tavsiye edebilen bir arkadaşımız olabilirse çok memnun olurum. Yakında ameliyat olma ihtimalim var. Tekerlekli sandalyede oturmaktan sırtımdaki kemikler yamulmuş ve ağrısı çok arttı. Doktor ameliyat olabileceğimi ve belki kısmi bir düzelme gerçekleşebileceğini söyledi. Fakat daha kötü olmaktan çekiniyorum. Tecrübelerinizden yararlanmak isterim

Ordu'da oturuyorum. Ama İstanbul veya Ankara ya da gitmem mümkün

ankarada yada istanbulda ünv.hastanelerinde i beyin cerrahlarının hepsinin iyi olduğunu sanıyorum.ankarada hacettepe yada ibni sina işinin uzmanı diye biliyorum

prof.dr.kemal YÜCESOY dokuz eylül tıp fakülkesinde konusunda uzmandır.Kendimde ameliyat oldum hiç düşünme derim

Çok teşekkür ederim. İzmir biraz ters ama yine de araştıracağım. İstanbul ve Ankara'yı da biraz daha araştırayım. Ameliyat olanlardan fikir almak insanı daha çok rahatlatıyor.

Ankara bence daha doğru bir yer. İstanbul'da hastaneler de doktorlar da kaprisli. Ankara'da tüm üniversite hastaneleri bu konuda iyidir. Biraz da şans bu işler... Aynı doktoru öve öve bitiremeyenler de var, yerin dibine batıranlar da.
Tek söyleyeceğim, birkaç doktora görünmeden sakın ameliyata karar verme. Ne bilim, Trabzon'da bir kontrolden geçebilirsin mesela. Oradaki görüşe göre Ankara'yı planlarsın...

Ankara benim için de daha doğru geliyor aslında. Şans işi olduğu da doğru.
Ama duyduğunuz ve ya yeni öğrendiğiniz bir isim veya hastane olursa paylaşırsanız sevinirim. En azından ondan da bir fikir almış olurum.
Ayrıca bazen kafa yorup paylaşmak bile insanı rahatlatmaya yetiyor. Onun için fikirlerinize özellikle teşekkür ediyorum. Selamlar

ben size illaki ameliyat olun demedim o hocaya sadece görüş alın dedim, hangisi aklınıza yatarsa ona olursunuz iyi günler diliklerimle

Anladım zaten merak etmeyin. Ameliyat olmayı düşünüyorum. Doktor ismi için de teşekkür ediyorum mutlaka fikir alacağım. selamlar

Üst Alt