Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beloc kullanan var mı? Yan etki yaşadınız mı?

Umut3072

Yasaklı Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Kalp yada tansiyon için beloc kullanan var mı?

LG-M400 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet 25 mg almıştım böbrek naklinden sonra 2 yıl kullandım tansiyon ilacı ile beraber

Yan etki gördünüz mü?

Geçmeyen mide ağrısı ve bulantı.

Bende son 1.5 yıldır günde tek bir tane 50 mg kullanıyorum.

Şimdilik bir yan etkisini görmedim.

holter takılıp tansiyon teşhi konulduğunda 25 mg bende kullanmıştım tansiyonumu yerlerde süründürdü acillik oldum şuan norvasc kullanıyorum
5 yıldır

Merhaba herkese geçmiş olsun bende 2013 ten beri beloc 50mg kullanıyorum ama bende bir yan etkisini halen görmedim

Benim kalp krizi geçirme riskim varmış cuma günü anjiyo olacağım. Sabah öğle akşam günde 3 kez içiyorum. Hemde her biri 200 mg.

Kalp kapagim degisti bunun icin beloc kullaniyorum comadin ile birlikte. Bir sıkıntisini cekmedim.

3 Haftadır Beloc Zok 50 mg Kullanıyorum. Kalp Doktorum Günde 1 Kullan Dedi İş yeri Hekimi Kalp Ritmini Çok Düşürür Sabah Yarım Akşam Yarım İç Dedi Bende öyle Kullanıyorum Şimdilik Yan Etkisi Olmadı

Ben açık kalp ameliyatından sonra 2003 yılından beri ritim düzenleme amaçlı hergün 1 tane 100 lük kullanıyorum ve belirli bir yan etki görmedim....

Üst Alt