Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ben Aşkıma Değil, Aşkların İçindeki En Büyük Aşk'a Aşık Oldum...

Konular
31
Reaksiyonlar
0
Bugün çekilmezim huysuzum ve bugün yine sevdaların değil sevdamın bana açtığı yaranın kanını durdurma çabasındayım.Bilmiyorum neden böyle sadece bu olaylar bana özgü birşey mi yine kararsızım şuan kulaklarımda yine aynı şarkı Osman öztunç cehennem ateşiyle yaktı beni bu aşk ve o güzel bir okadarda ok gibi saplanan mısralar bu gece bana bu satırları yazmama zemin hazırlıyor.

Bilmiyorum ben mi yüzmeyi bilmiyorum bu ummanda yoksa tüm sevdaların sonunda içinde böyle anti depresanlara muhtaç eden ve enfaktüs geçirten durumlar var.Sizce seven kkölemi yoksa sevilen bir ala ı ala mı yada dünya nın en güçlüsümü bu sorularıma inanın cevap bulmuş değilim.

Hüvel baki kader de,yolumuzu bulmaya yönümüzü tayin eder misali bir sal ın üzerine bağladım kendimi benliğimi ve bedenimi düşlerimi bağladım sevda sularının,bıraktım artık kimse bana karışamaz dercesine bilmiyorum sonum ne olur nereye giderim ama,güzel bir kapı açılacağı kesin.Ben kendimi karanlığa düşmüş gibi umutsuzluğa iterken aklıma birden şu soru takıldı.

Ne öyle şık olmayı bilmeyen aşkı dalga dümen sanan birinin tokadı beni devirir nede şımarık bir insanın çığlığı korkutur
''yalnız kurt'' olmak zordur yalnızım diyorsan yalnız seveceksin,yalnız aşık olacaksın,yalnız Allah' biat edeceksin.Aşk tan zararın mı olur asla aşkın sana Allah aşkını bulmaya bir basamak bir tepe olur.

Yol zahmetli çol çetin belki düşeceksin bu yolda giderken belkide karanlıklara dalacaksın Aşık olacaksın Ağlıyacaksın,
Kendinden geçeceksin,gerekirse fedakarlık yapacaksın sevdiğin olmayacak yanında,asla sığınacağın bir gölge bir ruh aramıyacaksın.
Ucunda ölüm olsada sızlamayacaksın.

Yeri gelecek aç kalacaksın,yeri gelecek susuz ama ne açım ne susuzum demeyeceksin kabulleneceksin.Sevdan seni deli gibi çöllerede düşürse,İbrahim as gibi ateşi de görsen madde ile yanmıycaksın sen öyle bir savrulacaksın ki aşkından,İsrail deki - Türkistan daki kandildeki gabardaki köpekler korkudan paramparça olacak.

Sen aşkı Allah ta Peygamber de sav Vatan da Bayrak ta göreceksin üzülmeyeceksin.Her kapı yı her perde yi birer birer açan Yüce Allahım Seninde Yüreğini ayna gibi parlatır.Perdeler kalkar tam bir aşık olur ALLAH KENDİNE AŞIK ETTİĞİ KULLARINDAN EYLESİN...Bugünkü yazımında sonuna geldik.selametle...

Mustafa kardeşim,çok güzel bir yazı ve iç döküş olmuş.Böyle bir gönlü güzel ALLAH ım sana nasip ettiği için çok şükretmek lazım.ALLAH,ım uzun ve devamlı etsin.

teşekkür edrim ALLAH cc razı olsun efendim sağolun face book üzerinde YALNIZ KURT VE ŞİİR SEVDASI - SAYFAMDA ŞİİRLERİM VAR İNŞAALLAH ORAYADA BEKLERİM SİZLERİ TEŞEKKÜR EDERİM..

Üst Alt