Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ben Bugün Mutluyum

Konular
31
Reaksiyonlar
0
Yine yepyeni birgün ve ilk iki dakikalık bölümünü geride bıraktık.Belki umuda belkide mutluluğa bir adım daha yaklaştım,umutsuzluğu hayatımı kapkara yapacak hastalıkları kötülükleri şuan hiç aklıma getirmiyorum.Issızlığın gölgesinde yapayalnız bir deniz kenarında ay ışığını seyreden bir insanı düşünüyorum ve hayallere dalıyorum.Sahilde dalga seslerine karışıyor hayallerim bilmem sizler buna nedersiniz ama ben düpedüz bir kurtuluşa ilk adım diyorum.Yine duygusallığım had safhada bugün tüm güzelliklere rağmen eğreti sevdaları düşünmeme rağmen şiir yazmıyorum biliyorum yine sonunda güneşin gideceğini ve kara bulutların saracağını benliğimi.Aslında ben yalnızlığın koynunda bir kurt misali kendimi savuruyorum boşluğa bir sürü harf yığınlarından kule misali yazılar yazıyorum bugün tüm mutsuzluğa rağmen karların arasında bebek gibi tertemiz karların üzerinde mutluluğu yakalıyorum.Gökyüzüne dalıyorum hava açık yıldızlar gel bizi topla sevdiğine çiçekler yap dercesine bana gülümsüyor.Mutluyum onlara diyemiyorum bsöyleyemyorum yalnızlığımı benide alın yanınıza bir gülücükte ben atıyım sizinle gecenin karanlığına diyorum,diyorum ama onlar beni anlamıyor sadece göz kırparcasına bana göz açıp kapatır gibi gülümsüyorlar.Bugün farklıyım ben kimselere muhtaçlığım yok dercesine haykırıyorum bugün bu gözlerden kimse yaş akıtamaz çünkü akvaryumdaki balıklardan kafesteki kuşlardan gökyüzündeki buluttan evdeki tablodan hepsinde hayatı buluyorum kendimi mutluluğu görüyorum.Haydarpaşa da duyduğum trenin sesine kızmıyorum artık eskisi gibi çocuklar cama taş atmış bana ne diyorum kimseye sert çıkmıyorum kırın lan helal size dyorum Aşkımı haykırıyorum olmayan sevgilime atilla ilhan ın şiirini okuyorum ne kadınlar sevdim zaten yoktular ve peşi sıra hayatın güzellikleri dökülüyor dudaklarımdan artık eski sözlerimi hiç söylemiyorum bağırmıyorum sokaktaki ayyaş misali bugün isyan kokuyorum nerdesiniz lan diye naralar atmıyorum.Günün ilk dakikalarında başladığım yazıma ara vermeden devam ediyorum biliyorum bu bir çılgınlık ama benliğimde beynimde ne kadar düşünce varsa döküyorum hepsini yazıya,birilerinin yeter artık birazda başka zaman yazarsın dediğini duyar gibiyim ama durmak istemiyorum nedendir bilinmez birilerinin kanla silahla zorla yeniliklerle yaptıkları yıkımları ben bu gece yazıyla yapıyorum.Aslında oku demiyormu Yüce Kitabımız aslında bende şimdi okuduklarımın kısa bir özetini yazıyorum buraya.Arkadaşlar özet dedim ama sayfa doldu sanırım bugünlük bu kadar yeter yoksa sabaha kadar yazacağım bugün arkadaşlar yazımı okursanız sevinirim selametle...

(yalnız kurt)

(yalnız kurdun yüreğinden dökülenler)
(arkadaşlar bu yazıma yorumlarınızı mutlaka bekliyorum)

:)

Keyfiniz bulaşıcı bir niteliğe bürünmüş.. elinize sağlık

Mustafa bey; yazınız çok güzel olmuş fakat dil bilgisi kuralları çerçevesinde yazarsanız çok daha iyi olcaktır. Hisleriniz çok güzel, yüreğinize sağlık... :)

Valla saat gecenin 00: bilmem kaçı tüm kuralları ihlal modundayım öyle oldu valla gece olunca yazı hızlı yazılıyor fakat kurallar gidiyor oda mühim değil nasılsa Türkçe hocam 0 verecek değil:D :Dteşekkür edrim..:D

Şöyle bir siteye baktım bloglarıda severim e tıklamışken yeni arkadaşımın illaki okuyun bunu yazısını görünce es geçemedim klavyenden dökülen kelimelerle bizde gittik o yıldızlara hatta dedik bizide alın kısa bir süre bile olsa gökyüzünden seyredelim bizde dünyayı,insanları ama bizi görünce mutlu olacak insanlar görelim onlar için birde biz kayalım ve onlarda desinler ki "bir yıldız kaydı hadi bir dilek tutalım ve o dilekleri gerçek olsun onlarda mutlu olsun bizde şahit olalım bu mutluluğa" bir yıldızın yolculuğuna burada son vereyim en iyisimi evet yazdıdaki pozitiflik bizede bulaşıyor ama uykuda ben burdayım diyor o yüzden fazla uzatmayarak eline sağlık arkadaşım diyorum.

Hatice arkadaşım sana çok teşekkür ediyorum inan yazıma not hükmünde oldu bu yazın gerçekten mükemmelsin sağolasın hayırlı geceler:)

vaaaaavvvv deniz kenarında dalgaları izlemeye koyuldum yazınla birlikte ve gökyüzünde yıldızların gözkırpışlarını gördüm. Masamda oturmuşum yazını okuyorum ama öyle yerler gezdim ki müthişti. Kuralları boşver kalemin harika devamını sabırsızlıkla bekliyorum :)

Çok teşekkür ederim hani tembel öğrenciler veya bazen fazla çılgın insanlar derler ya kurallar çiğnenmek içindir diye aynen böyle oluyor kuralları yoksayıyorum sadece bir üçgen oluşturup öyle yazıyorum yazılarımı beynin göz ve eller ortaklığıyla sadece böyle dalıp gidincede kurallar gidiyor sağolasın arkadaşım inşallah devamı olacak:)

Tüm kuralsızlığa rağmen çok güzel bir yazı daha...:)Üslubunuz o kadar güzel ki sanki okurken anlatılanı yaşıyor insan,bundan böyle ben de bloğunuzun takipçisiyim kabul mü:p

Üst Alt