Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ben geldim yar....!

ZAFER ÖZCAN

Yeni Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Ben geldim yar....yüzünü göremesemde,sesini duyamasamda seni hissetmeye geldim,
Ben geldim yar....seninle aramızda mesafeler olsada senin kokunu almaya geldim,
Ben geldim yar....seni deli gibi özlesemde elini tutamayacağımı bilsemde olsun yinede geldim,
Ben geldim yar....senin için yanıp tutuşsamda sensiz olmak çok zor onun için geldim,
Ben geldim yar....saçlarını okşamayı,gözlerinin derinliğinde kaybolmayı özledim onun için geldim,
Ben geldim yar....o tatlı gülüşünü,selvi boyunu,sımsıcak tenini unuturum korkusuyla geldim,
Ben geldim yar....seninle geçen zamanın tadını,unutulmuş aşk saatlerini yad etmek için geldim,
Ben geldim yar....çok özledim seni sen benim için her şeysin benim olmanı istediğim için geldim.

Sensiz hiç olmadı olmuyor beni senden mahrum etme yar....
Sevgin içimde kanayan bir yara hiç durmaz çare değil yıllar....
Ben seni çok özlüyorum sensiz yaşamak bil ki sevgilim zulüm bana....
Ayrılık bize göre değil unut her şeyi gel ne olur varlığınla hayat ver bu cana....

ZAFER ÖZCAN--28.11.2011

çok güzel dile getirmişsiniz duygularınızı emeğinize sağlık.

Zafer bey inşallah herkes aradığı yari bulur..Gönlünüze kaleminize sağlık..

Elçin Hanım ve Yağmur Hanım her ikinizede çok teşekkür ederim.ben aradığım yari 20 yıl önce buldum yağmur hanım ve iki tanede harika kızım var allah herkezin gönlüne göre versin.

Üst Alt