Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beyin hasarı tedavisinde Recoverix ve etkisi?

hasato

Üye
Konular
38
Reaksiyonlar
2
kolay gelsin dostlar . her geçen gün yeni tedaviler çıkıyor ancak ülkemizde ki doktorlar bunları takip etmede çok çok yetersiz. özellikle devlet hastanelerinde çalışanlar hal böyle olunca araştırmalarımı yabancı kaynaklardan yapıp ülkemizde olup olmadığına bakıyorum.

recoverix beyin hasarına bağlı felç tedavilerinde kullanılan bir yöntem tabi ki yüzde yüz iyileştirmiyor ancak iyileşme sürecini hızlandırmada etkili olduğunu düşünüyorum en azından yaptığım araştırmalardan bunu çıkardım.ülkemizde sanırım sadece istanbulda prof. dr. cengiz bahadır tarafından uygulanıyor . en azından ben sadece bu isme ulaşabildim normal fizik tedaviye ek olarak tms ile de kombine edilirse iyileşme sürecini çok hızlandıracağını düşünüyorum. belki merak edip gidip detaylı bilgi almak isteyen olur diye paylaşmak istedim..daha fazla bilgisi olan konuya ekleme yaparsa çok daha iyi olur. sağlıklı günler

Üst Alt