Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beyin problemlerinde Herbalist Ömer Coşkun'un bitki tedavisi tavsiyeleri..?

Hüsmen

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
Hergün tv programina cikan herbalist ömer coskunu arayip beyin problemlerini anlatanlara cok basit bitki tarifleri veriyor ve düzelir hissi veriyor benim oglum gibi cocuklarinda beyin hasari olanlar icin su bitkiyi kullanin bu bitkiyi kullanin gibi tavsiyeleri var bundan herhangi bir cikarida yok sizlerden onun önerilerini deneyen oldu mu uygulayanlar varsa beyin icin hangi bitki iyi gelir? Buarada oglumun konusmasi birkac haftadir daha akici olmaya basladi simdi daha hizli ve anlasilir konusuyor ama hala söyleyemedigi harfler var sen yerine "ten" diyor.

O adam beyninde tümör olan bir kıza verdiği bitkisel tedaviden sonra kız ölmüştü ve kızın babası Ömer Coşkunu suçluyordu ordan biliyorum sadece.Bundan dolayı sizede yazma gereği duydum,bence iyi araştırıp önerdiği şeyleri kullanın.Allahtan acil şifalar dilerim...

Onu bende biliyorum ama ilerlemis beyin tümörünü yok etmek pek mümkün degil sonucta kimse kimseye kesin tedavi ederim diyemez denediler olmadi ama bitkilerdende cesitli rahatsizligi olup iyi olanda var ne bileyim sonucta bitkilerin yan etkisi yok

Beyin icin bitki önerileri bekliyorum arkadaslar? Beyin gelistirici bitki ve gidalar hangileri bilen duyan varsa yazsin sagolun simdiden

Hüsmen;

bal kabağının dış katmanını soyarak deriye kalan katmanı rendeleyerek balla karıştırıp sabah, öğle, akşam düzenli olarak 1 ay yedirin.. bunun beyni geliştirici olduğunu tıb-ı Nebevi söylüyor..ayrıca ceviz, badem,nane,rezene ve çörek otunun beyne, hasarlı beyne faydası var..selam ve dua ile..

Cok sagol Hüseyin mutlaka deneyecegim bal kabaginin iyi geldigini duymustum zaten bu sefer deneyecegim

hüsmem arkadaşım aktarcıda bula bilirsin bunları ginseng galiba öyle bişey olcak gene sor aktarcıya onlar bilir isimlerini daha iyi bunlar hafızayı güçlendiriyor vucuda direnç ve enerji de veriyor ayrıca ceviz fındık badem bunlarında çok faydası var zihmi açıyor hafızayı güçlendiriyor birde balık yagı omega 3 çok iyi beyin için bunları dene derim ayrıca bişeye karıştırmana gerek yok bunları

Baben not:
ginseng - Google'da Ara

Sagol oglumun hafizasi ve zihni cok iyi gecen yil tatile gittik bana benim unuttuklarimi anlatiyor herkesin isimlerini ezberlemis enerjiyede hic ihtiyaci yok aslinda 12 saat neredeyse hic oturmuyor evin heryerini gezip kurcaliyor cantami karistirp anahtarimi almis bugün kapida kaldim inanin istemedende olsa isyan ettim cok asiri hareketli durduramiyorum. Bal kabagini cok övüyorlar beyin icin cok kisiden duydum ama nasil yedirecegim artik ona sifa niyetine yedirdigimi tahmin etti inadina yemiyor ben ogluma kesinlikle öksürse bile ilac vermemeye gayret ediyorum herseyin dogalindan yanayim tekrar tesekkür ederim nurten hanim deneyecegim önerilerinizi

Hüsmen kardeş Allah oğlunuza şifa versin yanlız bitkilerin yan etkisi yok gibi birşey söz konusu olamaz ilaçlarında hammaddesi bitkiler zaten ..Bitikiler kullanırken yinede dikkatli olmanızı öneriyorum..

tabii haklisin oglum kücük ve beyinde hasarli zaten mecbur dikkat etmek zorundayim ayrica ceviz badem cok yiyor kendi dolaptan alip yiyor onlari seviyoe ama balik sevmiyor zorlamama ragmen tükürüyor

Yinede bitkilerden fayda gören cok insan vardir mutlaka paylasin oglumun yasi kücükken gec olmadan herseyi denemek istiyorum

çoguda aldatmaca dikkat edin.sağlıgına kavuşturacagız diye daha kötü yapmayın.tıpdan şaşmayın..

haklisin ben zaten bitki hapi ilaci kesinlikle kullanmam öyle irtibata gecmem sedece kendim hazirladigim seyleri veririm tipta caresi yok doktorlar anca fizik tedacviden baska birsey bilmiyorlar ama simdiye kadar fizik tedavi almadik birseyi yok diyorlar yürüyüp konusabildigi icin

arı sütü kullanın araştırmalarıma göre 1000 yakın hastalıgı iyleştiriyor

çocuğun yaşı kaç küçük çocuklar belli bir yaşa kadar s harfini telaffuz edemez b eyinde olan hasar nedir bunu doktorlar tedavi eder geçmiş olsun.

arı sütü büyükler içindir.

tamam husmen arkadaşım dediklerimin hiç sakıncası yok onları içire bilir yedire bilirsin sade enerci için degil ayriyetten ihtiyaçları var bizim çocuklarımızın kasları içinde günde bir tatlı kaşıgı arı poleni ver derim

Oglumun problemi beyincik hasari bircok kelimeyi telaffuz edemiyor denge bozukluguda var yani beyninde 100% hasar var ondan cok eminim ama kanitlayamadik ayrica yüzü dige cocuklara göre kücük cünkü beyincik kaslardan ve dengeden sorumluymus yüz hatlari kas zayifligindan fazla gelismedi saniyorum güc var ama dengesi bozuk hepiniz sagolun bütün önerilerinizi uygulayacagim

Üst Alt