Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beyin tümörü için iyi başarılı bir beyin cerrahi tanıyan var mı?

gizemim

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Başarılı deneyimli beyin cerahisi tanıyan bilen yardımcı olabilirmi
abimin beyin tümörü üç buçuk santim olmuş amaliyatı şart koşuyorlar doktorlar amaliyat olsada olmasada ikisindede çok risk varmış ama olup kurtulmak varkende iyi başarılı bi doktor bulunması gerekiyor
sizlerden rica ediyorum yardımcı olursanız seviniriz

Uzun zaman oldu ama İstanbul Bakırköy Ruh ve sinir hastalıkları Hastanesinin Onkoloji bölümünde ameliyat oldum (1995) burası sadece beyin ve fıtık ameliyatı yapıyordu. Mustafa TOPALOĞLU VE Lale ŞAŞMAZ vardı ameliyatımda

Nurten Hanım öncelikle geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. Çok yakınım da çok riskli bir beyin tümoru ameliyatına girdi. Çok araştırdık soruşturduk. Ve sonunda Yeditepe Ün. Hastanesinde Beyin ve Sinir Cerrahisi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof.Dr. Uğur TÜRE bey'de karar kıldık. Hastamız şimdi çok şükür sağlıklı ve hayat standardı oldukça yüksek. Mümkün olan en düşük riskle ameliyatımız bitti. Sağ tarafında kalıcı yüz felçi oluştu. Biz bunada şükür ediyoruz. Çünkü masada kalma ihtimali çok yüksek bir operasyondan en az riskle çıktığımız için mutluyuz. Biraz masraflı olacaktır ama maalesef bu konuda ülkemizde 3-5 dr. var ve bunlardan en iyiside Uğur TÜRE derim. Saygılarımla, acil şifalar diliyorum.

Marmara Üniversitesi Hastanesi - Dr. Aşkın Şeker (beyin cerrahı) çok iyi ve dalında başarılı bir doktordur. tavsiye ederim.

çok teşekkür ederim Allah razı olsun sagolun hepiniz isimlerini alıp bi araştıralım konuşalım en azından

gazi yaşargil amerika arada türkiyeye geliyor irtibata geçip Türkiyeye geldiğinde görüşün derim

Nurten Hanim

Madem Izmir desiniz.Noroloji Profesoru Dr. Emre Kumral dan bir randevu almanizi oneririm. Kendisi norolog ancak bu konulara da vakif ve yonlendirme konusunda yardimci olacaktir.
Alsancak ta muayenehanesi var.

Istanbulda prof dr yunus aydin beyin cerahi sisli etfaldede gorev yapiyur

Çok geçmiş olsun.İstanbul c.t.f.h Prof. Emim Özyurt üstüne tanımam.Ha her hastada başarı olacak diye kaide yok.Tümörün yerine ve bölgesine göre ameliyatı zorluk gösterir.Beyin cerrahisinde yatarken bir günde ayaga kaldırılan hasta sayısı coktur.

Üst Alt