Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bilgisayar oyunu oynayan kimse var mı?

dustypages

Yeni Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
15
Şu anda arkadaşlarla street fighter 6 oynuyoruz.forumda bilgisayar oyunu oynayan kimse var mı ?

olmaz mı yahu oyun videosu bile çekiyorum. ben en son tekken 3 de bırakmıştım dövüş oyunlarını

Süper ingilizcen var mı.biz 3 arkadaşız bir kişi litvanyalı bir kişi amerikalı.ps5 te mmorpg oynamayı düşünüyoruz.istersen bize katılabilirsin

Şu anda steamde street fighter 6 oynuyoruz o oyunun var mı

Son düzenleme:
ben genelde survival, football manager, minecraft rust , strateji gibi oyunlar oynuyorum. bazı oyunlarda hile yaparak oyun zevkim nedense daha da artıyor

rust oyunu oynuyorsanız katılabilirim. ama bende aim yok. ama inanılmaz loot kasar base yaparım :)

Son düzenleme:
ben hergün 2 saat oynuyorum bir oyun seçiyorum onu oynuyorum

Ben Minecraft, Terraria, Force of Nature'a benzer oyunları oynuyorum. Gerçi oynama sürem bayağı azaldı.

Evet Terraria pek güzel değil, onu sadece benzediği için söylemiştim. Zaten oynama sürem azaldığı için Artık Idle oyunlar oynuyorum. Clicker Heroes, Plantera filan.

Üst Alt