Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Biorezonans ile kronik ağrılar tedavi edilebiliyor mu?

mavigul

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
Merhaba

Birçok kişiye sigarayı bıraktıran "biorezonans" yöntemi, astım, alerji, kronik ağrı, bel ve boyun fıtığı vs. gibi hastalıkları tedavi edebildiğini de ve hiçbir yan etkisi olmadığını iddia etmektedir. Benim merakım, fibomiyalji olan veya kronik ağrıları için bu yöntemi denemiş ve başarılı sonuçlar almış birileri var mı? Hatta astım ve alerji için bundan faydalanmış birileri de var mı? Bu konuda bilgilerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

İnternette fibromiyalji olan birinin bu yöntemle yürüyebildiğini ve şiddetli ağrılarından kurtulduğunu okudum ama ne kadar doğru bilmiyorum. Yine aynı şekilde polen alerjisi veya alerjik astım olan birilerin iyileştikleri yazılıydı. Daha birkçok örnek hikaye vardı.

Hem merakım için, hem de belki birilerine faydası olabilecek bir yöntem ise, konuya dikkat çekmek istedim.

Herkese iyi günler.

Not: Ben çocuk felciyim. 11 yıldır şiddetli ağrılar çeken, postpolio sendromu olan birisi olduğum için kronik ağrılar konusu üzerinden bu konu dikkatimi çekti. Postpolio konusunda forumda birkaç kez bilgi edinmek amaçlı yazmıştım.

Biorezonans hakkında bilgisi olan varmı

8 yaşında kızım var ataksi telenjiektazi hastası. Biorezonans diye bişey duydum yatalak hastaları bile dirilttiğini söylüyorlar. ne derece dogru? denge bozukluğuna veya bağışıklık sistemi bozukluğuna ne gibi etkisi olabilir. Bi umut diyip başvurasım geliyor bu tedaviye. Sizce ne yapmalıyım...

Üst Alt