Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir Biped'in Hikayesi :)

EcstaticA

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Evet başlık biraz garip. Biped nedir ki?

Biped 3dsmax'ta basit bir iskelet sistemi ve aynı zamanda benim "kısa ve amatör" animasyonumun başrol oyuncusu... Senaryo daha kafamda netleşmedi ama animasyonun sonunda muhtemelen Biped intihar edecek:D Finalleri atlattıktan sonra inşallah bir-iki hafta içinde bitirmiş olmayı ümit ediyorum bu animasyonu. Aşağıdaki izleyeceğiniz video sadece deneme amaçlı yapıldı:).

Bunun dışında bir de Metro'da Dehşet isimli projem var :). Açıkçası metroların garip atmosferi hep ilgimi çekmiştir (evet bu arada Midnight Meat Train'i izlemiştim;)).Bu animasyon birinci kişi bakış açısıyla bir metroda geçecek. Öncelikle 2D olarak bir metro tasarlayıp, daha sonra 3D olarak modelleyeceğim ve mutlaka kanlı bir tuvalet sahnesi olacak bu animasyonda;). Toplam 3 metro durağı düşünüyorum ama bakalım:D.

Yine aşağıdaki video'da sadece deneme amaçlı yapılmıştır. Modellemede bu kadar kötü değilim şu an:D.

Şimdilik bu kadar...

Videoların çok güzel olmuş... Devamını beklemek hakkımız oldu diye düşünüyorum. Kolay gelsin cosx!:)

Aha! Bleda teşekkürler:D. Herhalde insanlar aşk hikayeleri ve şiirlerini okumayı daha çok seviyorlar. O zaman bir değişiklik yapıp, bir sonraki blog mesajıma 2 sene önce yazmış olduğum bir aşk hikayesini koyayım. Lakin benim yazdığım hikaye gerçekten farklı, şimdiden söyleyeyim:D.

Bu arada, yukarıda bol keseden sallamışım 2 haftada bitireceğim filan demişim ama bilmiyorum bakalım:D. Yarın finaller başlıyor, yusuf yusuf durumları...:D

Biz de bitince bakarız. Aşk hikâyeni ekle okuruz elbette...:)

İki vodeonunda müzik seçimi ve çok minik tanıtım videoları merak uyandırıcı türden,güzel ve seyredin görün diyor sanki..Seyirci devamını beklemekte haklı finallerden kurtulduktan sonra gelişme ve sonuç paragraflarınıda çekmen dileğiyle cosx:cool: İkinci videonada her halde bir + 13 falan eklersin keza trende dehşet bayağı bir gerilimdi !!

Üst Alt