Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir gözyasının degeri ne kadar ?

[fakir]

Aktif Üye
Konular
10
Reaksiyonlar
0
bir insan neden bu kadar aglar bilmiyorum ama gözlerimden dökülen gözyaslarının degeri ne kadar onu hiç bilmiyorum özlüyorum o eski günleri gülmeyi güldürmeyi bir çocugun sekerini alıp elinden aglarken tekrar verince gözlerindeki mutlulugu özlüyorum haykırıyorum daglara neden neden diye ama hiç bir cevap alamıyorum sadece hüzün bulutları dolasıyor tepelerimde yine gözyaslarım yagmur olup yagıyor yastıgıma kac oldu yastıgımın bu sekilde sel olup yüregimi silip götürdügü sayamadım tek sayabildigim mutluluga hasret gecen günlerin kaba sayımıydı belki bir sihirli aynaya bakıyorum arkasında mutluluk var ama degilmiş kac ayna kırıldı dagılan parcalar sadece elimi kesmekle kalmadı yüregime bir hancer gibi saplanan acıların ifadesi oldu cıktı ortaya simdi söylüyorum bir gözyasının degeri ne kadar??
3840753849ffa09207fff0712329bb24_1273185707.jpg

bir göz yaşının değeri... ömre bedel mutluluklardır sanırım. Elimizden şekerimiz (yaşadığımız mutluluk her neydiyse ben şeker diyorum) alındığında akar gözümüzden yaşlar ama artık o kadar büyüdük ki o şekerin geri verilmeyeceğini verilse de eskisi gibi tatlı olmayacağını biliriz artık. bir gözyaşının değerini ancak ağlayanlar bilir ... keşke ağlatanlar da bunun farkında olsa...

Üst Alt