Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir kitapla dile gelen...

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
Sabah uyandığımdan beri günü bitiremedim.
Zihnimde uçuşan rakamlardan kurtulmanın yolunu bir zaman önce keşfettim deneye yanıla neyseki …
Ama bu sefer Radoyo voyage eşliğinde …

img0736k.jpg

img0893kf.jpg

Uyuyakaldığım yere kadar ... Sabaha dinlenmiş olurum :)

Çok güzel gerçektende öyle sevgi emek ister derler aynı şekilde insanda sevgi ister mesela kendini sevmeyi:)teşekkür ederim:)yalnız kurt;)

Kendime yorum yapasım geldi :)
Elime sağlık güzel fotoğraflamışım ;)

güzel cekmişsin ama sayfa tam düz durmamış ;)

Ben de teşekkür ederim:)

Ustaca Sevmek ustalıkların en büyüğü üzerine yazılmış.
Ustalaşmak dileğiyle ...

Rica ederim inan şiir yazasım geldi kitabın satırları duygusal duygusallaştım birden:)

Hmm bu kitabı bende okumalıyım.. Madem kafamdan uçuşan rakamları kaybediyor :) Yanında şu çayda ayrı bir keyif katmış hani.. Kıskanmak değilde pek özendim be :)

Semacım harika bir konu seçmişsin cidden.Bu kadar cuk oturur yani:) Kesinlikle doğru,öncelikle siz kendinizi sever ve değer verirseniz karşıda ona binaen değer veriyor.Değerinizi fark etmeleri çokta uzun sürmüyor açıkçası kalbi kör olmayanlar dışında.Siz kendinizin ne kadar bilincindeyseniz yaşadıkalrınız yada yaşayacaklarınızda o ölçüde belirleniyor.Tabi bu bilmek yada sevmek bencilliğe taşmamak şartıyla,ölçüsünde..Bazen kaybettiğinizi düşünürsünüz ama hayır sonunda yine siz kazanırsınız.Çünkü bilerek/bilinçli işin içine girmeniz karşıyı size saygı duymaya zorluyor.Özgüven duygusu yadsınmıyor kesinlikle,gözardı da edilemiyor.Saygısızlık değer ölçüsü olanlar istisnadır, zaten kendilerini de anında belli ederler.Yaradılanı severim Yaratan'dan ötürü,kendimide severim o yaratılanlar içinde olduğum için:))kendisini olduğu gibi kabul edebilenler ancak karşıyıda olduğu gibi kabul edebilir.

GÜZEL BİR KİTABA BENZİYOR...ÇOK İLGİNÇ BİR BLOG OLMUŞ:) İMRENDİM ÖZENDİM:)

Biz Hadis-i Şerif Paylaşsak Alıntı Der Bazı Yöneticiler Blog da Yasak Deerler Arkadaşımız Kitabı Kopyalayıp Yapıştır Kimseden Ses Yok İşte AdaLetsizLik Yada Din DüşmanLığımı Var Anlayamadım :)

Medişcimmm gel çayımızı karşılıklı içip sohbet edelim . Sana kocaman muckssss :) Rakamlar uçuşmaya başladığı zaman kelimeleri devreye sokuyorum . Şimdilik bu yöntem işe yaradı . Akşam yatmadan önce 10-15 sayfa okuman yeterli olabilir , dene bi bak :)

Melike'cim yorumun harika , öptüm yanaklarından ...Bi de alnından :)

Teşekkürler Şirine , şahsıma münhasır bi blog işte . Boş vaktim oldukça karalıyorum :)

Mustafa01 hemşerim , kopyala yapıştır yok bunda , fotoğraflama var :) Yani emek var , fikren yaratıcılık var .
Benim yaşantımdan bir kesit var , anın yansıtıldığı bir kare var. Blog bu demek zaten. Din düşmanlığı ağır bir itham . Biraz daha rasyonel pencereden bakmayı deneyiniz.

Teşekkür ederim Gülay :)

O rakamlar yarın başlayacağımlar,hesaplar kitaplar hep uçuşur ve hiç birinede uyamayız ya bu paragrafı hatırlamakta yarar var kesinlikle;)Kendini sevdikçe değerinin yükselmesi çok can alıcı bir söylem ve bir o kadar da doğru senin bir anına yolculuk yapmakta bir Cumartesi sabahında keyifliydi Semacığım:)

Radyo Voyage bende dinlemeye başladım işyerinde çalışırken sabahtan akşama kadar bana eşlik ediyor.. Oldukça kaliteli ve insanı dinlendiriyor mu ne..

böyle kitaplar hiç sarmıyor beni dostum:) ama çaya hiç hayır demem;)
Değer derken hayatımda ya siyah vardır ya da beyaz, griye hiç yer vermedim. Doğru ya da yanlış çok da yanılmadım bu zamana kadar...

karalamaya devam, öpüyorum.

Teşekkür ederim Miniş. Gel beklerim her zaman, birlikte keyifli bir cumartesi geçirelim :)

Şu an bile Radyo Voyage dinliyorum canım , gerçekten dinlendirici :)

Kesin bi çay partisi vermeliyiz o halde bol bol da kaynatırız kızlar:) Öpüyorum Seldacım :)

her akşam kaynatıyoruz zaten:D

oh ohh ohhhh;)

Üst Alt