Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir seferde 3-5 adet xanax kullanmanın zararı var mı?

mb21

Yasaklı Üye
Konular
79
Reaksiyonlar
0
ben günde 3-5 adat 1mg lık birseferde yutuyorum.zararı olurmu?

iç organları bilmiyorum ama dışardan birşey yapmıyor gibi zarar olarak.babamın vefatından sonra ihtiyacım vardı ve kullandım.15 günde kullanmam gereken ilacı 2 günde bitirdim.hergün ağlamaktan iyidir.
sana doyamadım babacım.sen çok çektin baba.sana yakışan tek mekan cennettir.senden razı olmayan birtek kişi çıksın,kafama sıkmasam adiyim.
zaman zaman kalbini kırdım işte beni kahredende budur.konfeksiyon dükkanın vardı her gelen akrabana kazak,gömlek vs.hediye ederdin.4 yıl yatalak kaldın o akrabalarından kaçtanesi ziyaretine geldi?sen mazlum bir babaydın.

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
axanax bagımlılık yapan bir ilaçtır belki ilk zamanlar bunu farketmessiniz ama belli bi evreye geldiginiz zaman bakmışsınızki bırakamıyorsunuz günde 1 tane bile çokken siz 3 5 den bahsediyorsunuz kesinlikle çok zararlı bi nevi uyuşturucu

valla 9 za çıkardım.vücut verdikçe istiyor.doktor efendi 2 kutudan fazla yazmıyor.yine hata yaptım galiba.kutu bitince ne yapacam acaba?

ilacın uyşturucu etkisi var insanın psikomotor aktivitesini düşürüyor, beyin hücrelerini öldürüyor.

palindromik beyin yumuşatıcı.

Kesinlikle bu derece yüksek dozda kullanmamalısın. Aman ha.

mb21;

ilacın negun bıtecegı bellıdır saten sııstemde ıstesenızde veremezler ,parayla alırsınız obaska şimdıdıen bagımlı olmuşsunuz ılerde oda kesmes dellırıısınız enkısa zamnda duşurun bu kadr ılcı bobreklerınıze de dokunur ılerde bobrek hastası olusunuz baska yerlerde zararı var onuda sıız anlayın artık

Benim bildiğim paraylada satın alamaz çünkü reçetesiz satılmıyor. annem kullanıyordu bi dönem uyuşturucudan bir farkı yok. dikkat etmelisin.

yaptım gitti bülent abi.daha önce hastanede yattım.alıştırdılar beni.birkaç eczaneye satın dedim reçetesiz olmaz dediler vermediler.ben ilaç içerek ve bileğimi keserek daha önce intihara kalkışmıştım.7 yıl önce sigara ve esrarı terk ettim.şuan hala kullanmıyorum ama alkolü almama ilkemi delip geçtim yıllar sonra ilkdefa bugün 1 şişe votkayı devirdim.üstünede zanax ı .iğrenç birşey ama neyapayım.yaşamaya mecburmuyum?yaşamak istemiyorum.hayattan zevk almıyorum.kimsem yok.

intihar etmeyi düşünüyorum.biraz cesaret....

intihar . Dışarıya çık. Bak gökyüzüne. Karanlık .İçinmi karanlık yoksa gökyüzümü daha karanlık. Sadece karanlık mı gökyüzü sence . Ay ve yıldızlar . Hayatta en karanlık zannettiğimiz anlarda bile bir ışık vardır . beklemek ve görmek ve yaşamaya devam etmek gerek. Bu site hayatı kazananların ve hayat kazandıranların sitesi.
Kimse şu sitede diyemez ki benim derdim en büyük ve diri. Ölürseniz kaybettiniz , sonsuz ömrü. Daha kaç yıl yaşayacağız ki.
Sabır az daha sabır
Allah ım sen verdin diye bu ömrü sabrediyorum yoksa çoktan ölürdüm , bitirirdim verdiğin hayatını
Sen varsın, diye yaşıyorum. Yaşamak ibadet diye yaşıyorum.
Sen beni bırakmazsın diye taşıyorum.
Duy sesimi
Ve aydınlığı göster kalbime.
Al sıkıntıları genişlik ver bana.
Allah var , inananların Allah yar ve yardımcısı olsun

çok kötü bir durumdayım.

Üst Alt