Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir Tembel Masalı :)

Sema

Aktif Üye
Konular
75
Reaksiyonlar
0
[FONT=Verdana][SIZE=2]Haftasonu yapmam gereken ıvır zıvır bütün işleri erteleyip ev keyfi yaptım :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Pijamalarımla miskin miskin , uzun uzun kahvaltı etmeyi , televizyon izlemeyi , mutfağımda uğraşmayı , balkonda çiçekleri sulamayı ve kitap okumayı özlemişim . Aslında daha çok kafa dinlemeyi ve kendimle baş başa kalmayı özlemişim. [/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2]Kahvaltıdan birkaç saat sonra , öyle mayış mayış 36 derecenin sıcağında televizyon izlerken , bir yandan da aklım mutfakta abur cubur keyfi yapıp ne yesem diye düşünürken , çocukken yazlıkta havuzdan çıktıktan sonra doğru bakkalın yolunu tutup sarı folyo ambalajı ile alaska frigo ya da naneli panda alışım gözümde canladı . O zaman bakkalın naneli pandasını satın alan tek çocuk bendim. Kimse yemezdi nedense , ama ben bayılırdım :) Artık her ikisini de bulmak mümkün değil . E aklıma koyduğuma yapmak zorunda olan ben bu duruma çare buldum tabisi ;) İnterneti şöyle bi taradıktan sonra kendimce uyarlama yaptığım tarifle frigo yaptım .[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Ahan da ispatı :)[/SIZE][/FONT]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana][SIZE=2]Tarifini hemen yazayım[/SIZE][/FONT] [/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2]1 litre süt [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]1 bardak toz şeker[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]3 çorba kaşığı un[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]3 çorba kaşığı pirinç unu[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]3 çorba kaşığı kakao [/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]1 paket (40 gr.lık) bitter çikolata [/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2]Pişrip buzdolabının buzluğunda 3 saat donması yeterli , tadı gerçeğini aratmıyor.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2]Yemek blogu açma hevesime de ön prova olsun bu tarif :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Sevdim ben bu blogçuluk işini :)[/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana][SIZE=2]Fesleğenlerim ve balkonda kitap keyfimi fotoğraflamışken eklemeden gitmeyim barisi :)[/SIZE][/FONT]

img0724r.th.jpg

Gelde kıskanma şimdi.. neden o pazar bende sizin evde değildim ve seninle bu keyfi yaşamadım :( Bu arada ne okuyorsun merak ettim.. belki banada önerirsin kitabı ha ne dersin :)

Gel Medişimmmm , seninle keyif yapmak ne güzel olurdu :) Hayata geçirelim bu işi , her zaman beklerim :)

Kitabın adı "Tanrıdan Geleni Söyle".
Yazarın hüzünlü çocukluk hikayesini anlatıyor , babasına hitaben yazmış. Mendil lazım okurken . Önermeyim yaaa ben sana bu kitabı. Ben diğer kitaplarını okumak için ilk kitabından başlayım demiştim. Yazar aslında rüya yorumlamaları üzerine çalışıyor.

Üst Alt