Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bir yaprak daha sana

Love

Üye
Konular
32
Reaksiyonlar
0
Bir yaprak daha veriyorum sana ey geçmişim.

Ömür ağacımın dallarından birinin daha yaprakları tükendi. Bu gün 365. yaprak yere düşüyor. Çevreme bakıyorum da ne çok yaprak dökülmüş bazıları yeşil hala, bazıları sararıp solmuş. Ne çok yaprak var etrafımda. Kimisi aşkın kırmızılığı, kimi sevginin masum beyazı, bir çoğu ayrılığın sarılığına bürünmüş, çocukluğumun en canlı renklerini taşıyor bazıları. Bazıları çektiğim acılardan simsiyah çürümüş. Ama hepsi benim yapraklarım ve hayat ağacımın kökleri bu yapraklardan aldığı renklerle besleniyor. Kendine yeni bir renk belirliyor.

Diliyorum ki ömür yapraklarımızdan alarak oluşturduğumuz ömrümüzün rengi hep yeşil yemyeşil kalsın.

harika bir deneme yazısı.
benim yapraklarım, nedense koyu renkli. gözyaşlarımla öyle çok yıkadım ki ancak kahverengimsi oldu gibi. 2011 de yeşertmeye çalışacağım ama bu seferde ömrümün sonbaharında olduğumu farkettim.;):(

çok güzel bir o kadarda farklı bir bakış açısı teşekkürler bizlerle paylaştıgın için paylaşımların daim olsun çok sagol

LCM;bt4113' Alıntı:
harika bir deneme yazısı.
benim yapraklarım, nedense koyu renkli. gözyaşlarımla öyle çok yıkadım ki ancak kahverengimsi oldu gibi. 2011 de yeşertmeye çalışacağım ama bu seferde ömrümün sonbaharında olduğumu farkettim.;):(

aynen ömrün sonbaharı geldi ya... ama şöyle de birşey var içinde bahar geçiyor yine de bahar sevinci olsun ömürümüzde her daim :D

hani derler ya; baharı görmeden yaz geldi geçti diye . işte bizimkide o hesap. amaa.. ikinci baharı yaşıyor ömrüm derler sonbaharlar için. tam da burda yaşamak lazım derim ikinci üçüncü baharları. yoksa kış çabuk gelir....;)

Diliyorum ki ömür yapraklarımızdan alarak oluşturduğumuz ömrümüzün rengi hep yeşil yemyeşil kalsın.

mükemmel bir dilek teşekkürler

Güzel bir yazı akıcı öz yüreğinize ve kaleminize sağlık rabbim gönül yapraklarınızı soldurmasın hep yemyeşil ve mavi ton arasında kalsın inşallahhh....

spas heval...pel be rıza Xéde tücari naweşe...ere vusane pel pelıme ı erdı ji é lı gulye dare ji lazıme ku em bı fıkırın ku ew çawabeji é mene...

Çok güzel bir yazı olmuş Sevgi.. :)
Sonun da yazdığın temenni çok güzel ama bu renkli yapraklar yaşamın kendisi.. hep yeşil kalmak da yaşadığımız sürece zor kendimce.:)

ayaz_49;bt4137' Alıntı:
spas heval...pel be rıza Xéde tücari naweşe...ere vusane pel pelıme ı erdı ji é lı gulye dare ji lazıme ku em bı fıkırın ku ew çawabeji é mene...

yorumunuz için teşekkür ederim ama ne yazdığınızı anlayamadım üzülerek söylüyorum :( bir de benim için Türkçe tercüme ederseniz gerçekten çok memnun olurum ... saygılar...

Üst Alt