Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Birden fazla hastalıkla yeterli oranı alabilir miyim?

adanagfb

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar 33 yaşındayım.Muhasebe Sektöründe çalışıyorum. birden fazla rahatsızlığım var. Bilgi sahibi arkadaşların Vergi indirim süreci hakkında tecrübelerinden faydalanmak isterim.Şimdiden Teşekkür ederim.

RAHATSIZLIKLARIM

1-Orta Derecede Uyku Apnesi teşhisi yapıldı.(Derece 29)
2-KBB tarafından Sinizüt teşhisi ile sol maksillerde 2 cm kist tespit edildi(Ameliyat önerildi)
3-Sağ Dizimde 3A Menisküs yırtığı tespit edildi(Ameliyat önerildi)
4-Kanımda Triglesirid 800 çıktı(aralığı 0-200 filan)
5-Fizik tedavi birimince Şiddetli göğüs ağrıma fibromijalji tespiti yapıldı(Antidepresan verildi)
6-Hemoroid

Öğrenmek istediğim yukarıda saydığım rahatsızlıklarım mevcut.Vergi indirimi için hastaneye sevk istediğimde % 40 oran alma olasılığım varmıdır? Tecrübe sahibi arkadaşlar cevaplayabilirse sevinirim.İyi Çalışmalar dilerim.

OturanBoğa

Bu rahatsızlıklarımın hepsi çalışma hayatıma ve sosyal hayatıma fazlaca etki ediyor.Aslında çoğu zaman çalışmamı dahi engelliyor ama ülkemizdeki sistem bizi sağlam saydıkça çalışmaya devam galiba :) Bu yola girmeye şimdilik gerek yok öyleyse.Cevabınız için Teşekkür ediyorum.

Tansiyon kolestrol kalpte % de 35 daralma tip 2 diyabet boyun fıtığı heyete girsem % de 40 oran alabilirmiyim

• Beğen
Reaksiyonlar: oxzd
@sinan3434,
Şeker+kolestrol-28puan
Tansiyon -10
Boyun fitiği 6veya 8
Kalpte daralmanın puanı varmı yokmu bilmiyorum. Bu şekilde 46yapar baltazard ile bu rakam düşer ama bence 40i geçersiniz diye düşünüyorum

Neye gore puan veriyorlar tahlil değerlerine goremi kalp doktoruna sormuştum ne zamana kadar kulanicam ilaclari ölene kadar demişti moralimi çok bozulmuştu ama alıştım yıllardır düzenli ilac kulaniyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: oxzd
Üst Alt