Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için varız demezsek daha çok ağlarız!

alperen1

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Şu an itibari ile sadece engelliler.biz sitesinde 109.743 üye var . Eğer birlik olunursa bu çok büyük bir rakam. düşünün Cumhurbaşkanı adayı için 100.000 imza gerekiyor. yani engelliler.biz sitesi birlik olsa aday çıkartabilir. tek tek hareket etmek yerine ortak hareketle eyleme dönüştürmek herkesin menfaatine olacaktır.

Şu anda 70 kişi var.
Ne yapmamız gerekiyor, imza ilemi belli oluyor, seçimle sandıkla değil mi

@Zorro
Ben kendim bimere ve diğer yetkililere yazdım herkesin de yazmasını istediğim bir mesele var. 65 aylığı yaklaşık %100 artış ile aylık 500 tl oldu. onlara verilen de gözümüz yok hayırlı olsun. ancak oğlunu evlendirmiş kızını gelin etmiş kişiye 500 tl verilirken, birde karı - koca yaşıyorsa 1000 tl verilirken 30-40 yaşında kolunu,bacağını,gözünü veya başka organını kaybetmiş çalışamayıp, küçük çocukları olan, öğrencisi olan engelliye 3 ayda 1197 tl yani aylık 399 tl verilmesi doğru mu ? Ayrıca bu maaş tüm engellilere verilmiyor gelir testinde ailenin kişi başına düşen geliri asgari ücretin 1/3 az ise veriliyor. bunun düzeltilmesini talep etmek için herkes yazmalı.

Taslak olarak oluşturduğun bir metin varsa paylaşır mısınız hemen yazıyım bimere..

Alperen1 Taslak olarak oluşturduğun bir metin varsa paylaşır mısınız hemen yazıyım bimere..

Üst Alt