Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Blog açtım

Selin_

Üye
Konular
12
Reaksiyonlar
0
Canlarım blog açtım bir bakıp okursanız beğenirseniz başkalarınada söylerseniz ve herhangi bir eleştiriniz,öneriniz yorumunuz varsa bana bildirirseniz minnettar olurum.
Gelecekte ki çalışma hayatım için çok önemli bir başlangıç olacak bu sanıyorum ki ilgilenirseniz sevinirim :) Bende bir engelli birey olduğumdan yazdıklarımın sizi de ilgilendirebileceği en azından etkileyebileceğ,düşündüreceği kanısındayım.
Adresi : www.visnelikiraz.com

canım eline yüreğine sağlık yazını okudum ama bana sanki çok fazla karamsar gibi geldi,engelli birey olmamız ne bizim ne de ailemizin seçimi. En az onlarda bizim kadar rahatsız ve bizim kadar üzgün bu duruma eminim, ben senin yazını okuduğumda bende uyandırdığı tek duygu; bireyin engelli oluşundan dolayı hiç bir şeyden zevk alamaz hale gelmesi, insanlardan kendini uzaklaştırması ve hayata küsmesi, bende ilk uyanan duygu bu oldu. Ben bu konuda senin gibi düşünmüyorum birçok konuda sağlam insanlardan bile çok iyiyim, 10 tane sağlam kadına taş çıkartırım dediğim çok olmuştur. Bu kadar karamsar olup hayata küsersen kendine zarar verirsin, kendinle barışık ol ki hayatla barışık olasın. Bunu unutma....

Aslında genel ruh halim böyle değil. Fakat bir çok şey üst üste gelince geçmişe bakıp hayatımı şöyle bir gözden geçiriyorum. O zaman ne kadar da çok şey kaçırdığımı görüyorum dolayısıyla içimde kalan şeylerde yara yapabiliyor. Ama hakkın var ki bir çok sağlam insandan çok daha iyiyim ama yinede eminim duygusal açıdan her engelli birey zaman zaman bu duygulara kapılıyor özellikle de hayatında bir çok şey değişmiş veya değişmekteyse yinede mutluyum huzurum yerinde hayatım yolunda çok şükür....

Yüreginden ve aklından geçenleri kağıda güzel dökmüşsün.
Başarılar dilerim Selin_.

Üst Alt