Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbrek nakli konusunda hangi hastane iyidir. Önerileriniz var mı?

ysn_ank

Yeni Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
hayırlı günler arkadaşlar türkiyede en iyi böbrek nakli yapan devlet hastanesi hangisi ankara öncelikli yardımcı oldunuz için şimdinen tşklr

Ankarada en iyi hastane gazi üniv.hastanesi ve medicana diye biliyorum.

ben medicanada oldum adamlar süper ama en cok iş bize düşüyo ssk yada bakurun varsa medicanayı tercih ede bilirsin antalyada tanıgın varsa akdeniz tıpa gidebilirsin

Türkiyenin en iyisi medikal park antalya. alper ve murat hoca!

ankara atatürk hastanesi nasıl iyimi sizce

bak kardeş skk yada bakurun varsa ankarada olcaksan devlet hastanesine pek yanaşma derim 1 ay önce medicalde oldum adamlar cok iyi hizmeti cok iyi nakil olcak hastadan ve vericiden hiç bir şekilde ücret talep edilmiyo sadece masrafın refakatcı parası olcak 1 hafta kalıyosun saten git görüş derim günde en az 3 nakil yapıyolar bu devlet hastanelerinde ayda 1 taneyi zor yapıyolar el alışkanlıgı cok önemli bu işte bence yeşil kartın varsa akdeniztıpa gitmeni isterim

Öncelikle geçmiş olsun ve Allah acil şifalar versin cümlemize. Atatürk Hastanesine ilk böbrek rahatsızlığımda, bizim devlet hastanesi oraya sevk etmişti. Onlar kan sonucuna göre Gazi Üniv.Hastanesine sevk etmişti ve sevk ederken ankarada Gazi yada Hacettepeye başvurman gerekli demişlerdi. O yüzden bence Atatürk Hastanesini boş ver. Ankarada olacaksan Medicana da Prof.Sedat Hoca var ona başvur yada Gazi Hastanesine gidersen Prof.Galip Hocaya başvur derim.

Medicana organ nakline verdiği önem ve başarısı tartışılmaz .

ben yeşil kartlıyım medicanada nekadar tutar nakil birde benim annem 89 kilo boy 156cm böbrek verebilirmi medicanada testler kac gün sürüyo

Sormak istediklerinizi arayip medicanada ilgili bolume sorun onlar size yardimci olur burda yanlis bilgi edinmeyin . Buna boyle karar verilmez bir takim testtler gerekli. Hamgi bolgedesin telefon numarasini vereyim istersen .

kiloda bir sıkıntı olmaz ücretli medicana zor biraz 30 bine yakın bir ücret tutar diye biliyorum yeşilkarta bakmıyolar 1 haftada hallediyolar nerşeyi

merhaba arkaslar.yabancilar icin nakil kac tl bilen varmi?

eyvallah en iyisi ben yerine gidiyim görüşüyüm ankarada ümitköyde olması lazım heralde medicana artık ssk yaptırırız napalım hayırlısı hakmızda

aştinin tam arka tarafında ato yu biliyosan görürsün saten hastaneyi nakill olcak hasta skk yada bakurlu olursa vericinin sağlık güvencesi önemli degil alıcının güvencesi karşılıyo herşeyi sadece refakatcı ücreti ödüyosunuz oda günlük 100 tl

Ben nakil olali 3 sene oldu o zaman bizden 150 tl hastaneye yatarken aldilar ,ben 5 veya 6 gun yattim, babamda 7 veya 8 gun yatmisti zaten refakatci almiyolardi yaninize hijyen acisindan ha5a ilk yattim gunden ihtibaren benim oldugum kata ziyaretcide almiyolardi . Yani 150 tl odedik o kadar.

ssk var ise MEDİCANA başka yere sen bilirsin ama 14 ay oldu herşey süper sana da acil şifalar diliyorum.

lone selam emekli oldunmu bari vergi indirimi ile

derken ssk günlerin var ise demek istedim

şimdi öle degil günlügü 100 tl ben 1000 tl ödedim cıkarken bilginiz olsun

nmy1013;

Yok ya emekli olamadim o zaman 900 gunum vardi yetmiyodu su an hastaneden aldigim %80 rapor ile vergi indirimine basvurdum bakalim ne olur insallah dusurmezler orani dusurmezler ise 3600 gun ve 15 yil sigortalilik suresi ile emekli olabiliyorum . Aklinaz takilir belki yazayim bobrek nakli olanlara %70 rapor veriyorlar .

aynı dert bendede var malül etmiyolar bizleri mecbur 15 yılı bekliyecez

Üst Alt