Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbrek nakli olupta Beloc ilaçı kullanan var mı ?

Konular
17
Reaksiyonlar
0
Beloc ilacı kullanan var mı.?

bu ilaç kalp ritmini ayarlıyor düzgün atması için . potasyum düşüklügü içinde çarpıntısı olan için iyi bir çözüm

ben kullanıyorum ama bana tansiyon için içiyorsun dediler gerçi tansiyonum içsemde içmesemde hep normal seviyede ama doktor olsun iç diyor :)

iyi akşamlar nakilli değilim ama bende periton diyaliz yapıyorum bana da iç deniyor beloc ilaç düzenlemesinde tansıyon ilacı kullanıyorum bu ne için dedim bana da iç sen birşey olmaz dediler ali bey en iyisi sorgulamadan içmek:)

sorgulamıyorum zaten :) iç diyorlar içiyoz bizde ben nakil ilaçlarımın ham maddesini içeriğini bile sorarak öğrenmeye çalıştım ki öğrendim bi şu beloc u tansiyon ilacı niyetine içtiğimi biliyorum ki tansiyonum içmeden öncede normal seyir ederken sonradan başladılar kendim araştırdım kalp veya tansiyon için deniyor kalptemi bişey var dedim yok dediler tansiyonmu problem dedim yok dediler ee niye içiyorum dedim iç bişey olmaz diyorlar :D

Üst Alt