Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbrek nakli sonrasında kreatin değerleri ve yeniden nakil olasılığı..?

eylul_44

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
slm aradaslar ablam nakıl oldu 2 yıl oldu kadavradan.su an keratını 5.6 olmuş.üre 65 cıvarlarında dıalıze gırmesı gerekırmı yada dusmesı ıçın bı onerınız varmı bobrek atarmı.doktoru canlı verıcı bul demış ama:(((

eylül siz bence doktorunuzu degişin o adam işi bilmiyo bence keratini bana göre cok yüksek siz başka doktor bakın derim ben öle şeymi olur canlı bul diye yüzlerce kadavradan nakil olan insanlar var saçmalıktan başka bişey degil doktorun dedigi

kreatını yuksek derken?zaten doktor 5 ustu dıalız demış.tekrar dıalıze gırmemesı ıcın galıba olurda bobrek atarsa canlı verıcı bul demış galıba cokmu yuksek bu konu hakkında bı bılgı veırımısınız rıca etsem...

yüksek tabi benim 1.95 cıktı bikere hemen hastaneye yatırdılar 2 gün içinde 0.95 düşürdüler birde inş olmazda böbrek atarsa hemen nakil olamazsınız belli degerlerin düzelmesi gerekli

Bu konuda deneyimi olan var mı arkadaşlar?

bülent abi bilgiyle alakası yok doktor ilgisiz biri bence başka doktorlara başvurmaları gerekir böle giderse böbregi kaybederler

Üst Alt