Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbrek Naklinde Ankara İbni Sina Hastanesi Nasıldır?

çalık

Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Amilode bağlı böbrek yetmezliği teşhisiyle son dönem böbrek nakli olma durumu var. Ankara'da nakil olan arkadaşların görüşleri nedir ?

İbni Sina ya da Medicana iyi deniliyor. Ancak özelde tetkik, takip ve yatış için bayağı para isteniyormuş. Canlı vericisi olan biri nereye gitse daha iyi sonuç alır.

Birde protein kaçağı olanlar önce mutlaka diyalize girip daha sonra mı nakil oluyor. Yoksa diyaliz olmadan nakil olma durumu olur mu?

ÇALIK .....

öncelikle sağlıklı yaşama kavuşman dileğiyle..özel hastaneleri bilmiyorum . tam 7 ay önce akdeniz ünv.tıp da kadavradan böbrek nakli oldum ; dün de ,eşim kadavradan nakil oldu ..şu an koridorlarda fıldır fıldır dolanıyor ..zaten tercihimizde akdeniz tıpdı, iyi gitti yani .
akdeniz ünv. organ nakli alanında adımları sıklaştırmış hızlı gidiyor .,özel hastanelerde ilk zamanlar para ödemiyorsun ,taburcu olduktan sonra yatak ve tedavi için üçret alıyorlar duyuyorum ,ama öyle midir,
değil midir bilmiyorum .
ama ,nakilden sonra iyi giderse tedavi gene üç ay gibi bir süre ,sık sık hastaneye kontrole gelmen gerekebilir.güvendiğin en yakın hastane en iyidir dersem doğrumu yanlış mı söylerim ona da bir şey söyleyemem ..
zamanın var ise araştır ve bu sayfalar üzerinden de epey ilgili kişiler çıkıp yorum yapabilirler izlemekde fayda var .

Üst Alt