Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbrek tel takılması operasyonu olan var mı?

demet ay

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Hepimize geçmiş olsun diliyorum öncelikle ben böbreğe tel takılan arkadaşlar varmı çokmu zor ve agrısı sorunları yada ne kadar kalır diye sormak istiyorum ve bunu yasarken tak yapan arkadaşlar varmı lütfen yazarsanız sevinirim.

Bende çalışmayan mesane yüzünden taktan çekiyorum sorularınıza tatmin edici yanıt verebileceğimi düşünüyorum

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

merhaba gecmis olsun oncelikle yazdiniz icinde sagolun bobrek teli takildi simdi ondan ve agrilardan yazamicak duruma geldim agri kesiciler uyku yapiyor mahvldum bende tak kullaniyorum tümörlerim var baski yaptini soylediler suanda ama oncesi calismayan mesane dedi simdi degisti durum ben yalvardim tumor geldi gelesi bu durum var diye ama beni dinlemedi onlem almadi yada bir pet bt cekmedi ama is isten gecti tabiki bobrek altinda biri imesaneyr yakindi sanirim bilemiyorum engelleyen bi durum var ama anlamiyorum kafayi yemek uzereyim tak yapsamda olmuyor idrar kaliyor normal olmadini biliyorum.ama bunu anlatamiyorum doktora tumor amelyati gecince oda bitecek diyor ama o ana gelmeye cok var cunku terapi ilaclarm ise yaramadi 2 defa simdi degistiricekler ama ne kadar daha terapi alirim bilemiyorum aon evredeymis tümör bu noktaya gelene kadar kontrol altinda olmama ragmen beni dinlemediler hastane degisimi yapamam malesef benim alanimda doktor yok buyuzden hic bi hastane almiyor .

Tel derken anlamadım ama ben böbrek taşı için ameliyat oldum, böbrekten mesaneye kadar tel yani stent takıldı 1 ay kaldı.
O süreç çok sancılı, ağrılı ve kanlı geçiyor dayanması gerçekten güç.
Daha büyük sıkıntılar çekiyorsanız en kısa sürede ürolog a gitmenizi tavsiye ederim mümkünse üniversite hastanesine gidin

zaten çapada tedavi oluyorum evet tel dedigim o sanirim bende 3 ay kalicani soyledi kanama iki ucgun sonra bitti gelmedi direnden

demet ay hareket ettikçe kanama olacaktır. Korkmanızı gerektiren bir şey yok. Ama kesinlikle ve kesinlikle sarsıntıdan uzak durun vücudu sarsmayın, cinsel ilişkiye girmenizi tavsiye etmem bu süreçte bir de bol bol bol bol su için.

Geçmiş olsun

evli degilim zaten kanama olmadi hic cok sukur sanirim uyum sagladi uyum saglamayinca kanama yapiyormus

Üst Alt