Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbrek yetmezliği için kullanılan bitkisel ürünler var mı?

an_ka

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhabalar
Ben de 21 yaşındayım ve kronik böbrek hastasıyım.Son kontrolde kreatinim 9.17 çıktı doktorum diyalize girmemi söylüyor ancak ben istyemiyorum.Nakil olmak istiyorum desem kan gurubum 0 pozitif annem ve babamın ki tutmuyor.Bitkisel tedavi tavsiyeleri geldi bende denemek istiyorum.Sizce bir çözüme ulaşır mıyım ?Bir yararı olur mu?Lütfen yardımcı olun....

gecmiş olsun kardeş bende böbrek hastasıyım nakil oldum ben ilk hastaneye yattıgımda doktorların bana ilk sordugu şey aktardan bitki filan alıp içtinmi oldu yani demek istedigim onlar boş şeyler diyalize mecbur girceksin belli bi noktaya gelince biryerde yıgılır kalırsın annenin babanın uymuyosa çapraz nakili dene devlet ankarada iyi doktolar var bence senin için en güzeli çapraz nakil ölebir olanagın varsa tabi yoksa katater actırmadan bence fistülünü açtır bence bekleme girmedekce daha kötü olcaksın allah yardımcın olsun

Çok geçmiş olsun Allah şifalar versin. Ben 6.40 ile diyalize başladım. Periton diyalizi yapıyorum. Hastanede yattığım dönemde bir amca vardı, demişti ki ben hastaneden çıkınca bitkisel tedaviye başlayacağım. Onun kreatini biraz düşüktü. Neticede kullandı ama böbrekler çok daha kötüye gitti ve yıl başında diyalize başladığını duymuştum. Diyeceğim bence iyi bir doktor bul ve onun sözünden çıkma.

Teşekkür ederim hepinize geçmiş olsun .Sonsuz sevdam nakil sonra yaşadıkların hakkında b,lgi verebilir misin? benimde nakil olma durumum var da bu aralar...

Üst Alt