Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbreklerde kaçak sorunu yaşayan var mı?

kader1

Üye
Konular
13
Reaksiyonlar
0
slm arkadaşlar. böpreklerde kaçak olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun teşekür ederim.

Bu konuda bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Benim coçuğum da var hangi konuda yardım istiyorsun

benim kızımda 7 yaşında böbrek feflüsü ameliyatı oldu.çift taraflı.amliyattan sonra yine idrarında enfeksiyon oldu. bizde bu sefer enfeksiyon hastalıkları dr.YAŞAR EKREN Beye gittik.ALLAH ondan razı olsun.tedavisi sayesinde şu an rahatız.tavsiye ederim.

slm arkadaşlar. böpreklerde kaçak olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun teşekür ederim.
protein kaçagımı var günlük ne kadar kaçak tedavi görüyormusun nerde görorsun ben ibrahim konya eregliden

slm.ibrahim kardeşim geçmiş olsun. evet protein kaçağı var .1 aydır tedavi görüyorum. meram araştırma hastanesinde.yardımcı olusan sevinirim ibrahim.teşekürler.

geçmiş olsun kardeşim inşallah iyi olursun ben iki yıldır ugraşıyorum bu illet hastalıkla çok sinsi hastalık kesin sebebi bilinmiyor bensana yaşadıklarımı anlatayım yardımcı olmak adına ayaklarımda şişme ile konya numune hastanesine gittim iyi insan evladı doktorlar varya beni kapı kapı gezdirdiler iki ay sonra 24 saatlik idrar testinden sonra protein kaçagı oldugunu ve meram tıp fakültesine sevk edeceklerini söylediler tabi bu geçen zamanda ayaklrım balon gibi şişdi yüzüm tobullaşdı karnım şişdi kısaca insanlıkdan çıktım meram tıpa yattım protein kaçagı 14230 mg dı günlük bu arada kollestrol uçmuş tansiyon aynı tuzu tamamen kestiler tuzu kesince protein kaçagı 7500mg düştü tedaviye başlamadan börekten parça aldılar yani biopsi oldum parça tahliden çıkınca kortizon tedavisine başladık prednol 16mg sabah iki akşam bir tablet protein kaçagı azaldıkça ilacın dozunu düşürdü doktor ama 19 ay sürdü her ay düzenli gidiyordum kasım ayında yine 24 saatlik idrar topladım konyanın yolunu tuttum çıkan tahliller ço iyi protein kaçagı normal degerlerde doktor iyi dedi prednolu kesti tansiyon kollestrol ilacına devam dedi yine 1 aysonra gel dedi geldikten üç beş gün sonra nefes darlıgı başladı baş agrısı derken ayı zor bela geçirdik bu arada içdigim su çıkmıyor idrar gelmez oldu tekrar 19 ay öncesine döndük sanki gittim meram tıpa tahlilleri verdim çıkan sonuç çok kötü protein kaçagı 3500mg çıkmış doktorda şaşdı nasıl olur diye ama ben kendimi avutmuyorum seninde moralini bozmak istemem bunun sonu dializ doktor yine prednol verdi gönderdi idrarım gelmedi saglık ocagına gittim idrar söktürücü yazdırdım şimdi bir sıkıntı yok artık nereye kadar nasıl gidecek bilmiyorum allah kimsenin başına vermesin kardeş benim sana tavsiyem tuzu tamamen kes tuzsuz yemek yenmiyor ama mecburen keseceksin suyu bol içeceksin maddi durumun iyise akdeniz üniversitesini çok met ediyorlar git oralara el elden üstündür ben gidemedim kafanı karıştırdım belki kusura bakma herkes aynı olacak diye bir şey yok iyi olanda varmış kendine iyi bak stres yapma aramak istersen numaram 0536 370 49 42 hoşcakal

Üst Alt