Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbreklerimde taş var, ameliyat olacağım, hastane önerebilir misiniz?

çhita

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar geçmiş olsun selamlar
böbreklerimde kalsyiyum genetik taş oluşumu var. 3 defa ameliyat oldum. iki taraftan.
son ameliyatamı 2008 de cerrah paşa tıp fakültesinde oldum. şimdi yine 15e yakın böbreğimde taş oluşmuş randevu alamıyorum. hep dolu ve meşkul. diğer hastaneler ya senden anlamıyoruz yada imkanımız yok diyor. şişli etfal hastanesi bunu diyor. samatya sskda bişi anlamadım demişti. şimdi cerrah paşa kapısıda bana kapandı ne yapmalıyım ameliyat olmam lazım yoksa böbrek ölebilir. eğer istanbulda çare bulamazsam. 2002 de izmirde devlet hastanesinde tedavim vardı burdan oralara gitmem gerekecek yada akdeniz üniversitesi oda antalyada. istanbul dışına gidemem çalışıyorum.

saygılar....

Bu konuda bilgisi ya da önerisi olan var mı arkadaşlar?

artik universite hastanelerinden randevu almak doktora muayene olmak zulum gibi birsey 1 subat kararlarindan ber helede ankara istanbul gibi sehirlerde
isterseniz sizin ameliyatlarinizi yapan doktoru arastirin ozelde calisiyordur muhtemelen
artik kirar sarar parasini karsilarsiniz
imkaniniz kisitliysa herhangi bir ozek hastaneye sgk ile anlasmasi olanina giderseniz
biraz para verirsiniz ama tam olmuyor sinifina gore
cok korkmayin bobrek tasi ameliyati ozel hastanelerde korkusuzca olabilirsiniz gecmis olsun

hocam haklısında özel hastaneler sgk lı olmama ramen yine fazla alıyor cerrah paşa öğrenci masrafı bin tl alıyorsa ameliyat başına özel 5 bine yakın alıyor. demek ki normal alsa 7 bin alır

oyle ama istanbul gibi yerde devlet hastanelerinde nasi sira alip bekleyebilecekmisiniz
univesite hastaneleri dahada cok bekletir randevunu alirsan muayeneni olursan bile cunku doner sermayeye para odenmiyor artik ki hocalar zaten yok gibi talebelerin kobayi olmaktansa ozelde uzman doktorlar daha iyi
bende ayni senin gibi universite hastanesinde olurdum kulak ameliyatlarimi artik ozele gidiyorum
2 3 bin liralik isitme cihazima para vermeden can icin 5 bin ameliyatlara veriyorum
can tatli
bobrekler giderse devlet bizi aciyacakmi
sozde saglik parasiz

hiç bi zaman bu ülkede maaş ekstralara yetmiyor ne olacak halimiz bilmiyorum.

Üst Alt