Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Böbreklerimde taş var ve böbreklerimle ilgili sorunlarım var..?

Konular
31
Reaksiyonlar
1
böbreklerimde ve mesane ve idrar yollarımda taşlar var ameliyat oldum daha önce ama şimdi yine ameliyat olmam gerekli ama ameliyat olmadan taşlardan kurtulmak istiyorum lütfen bana doğal yollarla taşlardan nasıl kurtulabilirim bu arada daha başka sağlık sorunlarımda var tırnak batması ve nörolojik sorunlarımda çok sorunlar dertlerim var beynimde kist var artık çok canım sıkılıyor sağlık sorunlarımdan dolayı hep ağlıyorum psikolojk destekte alıyorum zaten lütfen bana dua edermisiniz rabbim şifa bekleyen herkeslere şifa versin

mehmetege2204

Öncelikle geçmiş olsun, böbrek taşları bir çok kişinin ortak sorunlarından biridir, bazı kişiler ameliyat olarak derdine çözüm bulurken bazıları da bitkisel yöntemlerle sorununa çözüm buluyor, siz de doğal yollarla ilgili bir öneri istemişsiniz.

Belki duymuşsunuzdur "Gilaburu" adlı meyveyi, ben de bir yakınıma gilaburu suyundan aldım düzenli olarak her gün tüketerek böbrek taşlarından kurtuldu şimdi bir sorunu yok şükür, bizzat kendimiz de bu yöntemi denediğimiz için öneriyorum yoksa aslolan elbette tıp bilimidir ve doktorlardan da şaşmamak gerek, her bitkiyi otu çöpü kaynatıp kafamıza göre de içmememiz lazım faydası olsun derken başka rahatsızlıklara da sebep olabiliriz.

Gilaburu konusunda birçok makale ve video bulabilirsiniz, hepsiburada, n11 ve gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinden de suyunu ve meyvesini alabilir deneyebilirsiniz.

Diğer rahatsızlıklarınız için de doktorlarınız ile irtibatı kesmeyin ve verilen tedavi yöntemlerini uygulayın, sıkıntılarınız elbette fazladır derdi çeken bilir demiş atalarımız lakin moralinizin yüksek olması da tedavi sürecinizin olumlu olması açısından çok önemli bu yüzden moralinizi her zaman yüksek tutmaya çalışın, Allah şifa versin tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz inşallah...

Böbrek taşı için eşkina taşı nı öneriyorlar arastırıp denemeni öneriirim

mehmetege2204...hocam bende ne kullanacaksan doktoruna danışmanı öneririm böbrek bu şakaya gelmez ,millet sana rahat rahat herşeyi önerir burdan ama zararını sen çekersin onlar değil!...geçmiş olsun..

Ben böbrek taşımdan kırdırdığım halde kurtulamamıştım şöyle düşürdüm hakiki zeytinyağı alın çay bardağına yarım doldurun limon ilave edin yemeklerden önce sabah akşam için benim 2 günde düştü düşerken çok sancı yaptı aynı şekilde arkadaşımında 9 milim sağ sol böbreğinde taş vardı aynısını yaptı onunda düştü bir deneyin bir şey kaybetmezsiniz yaklaşık 3 aydır sorun yok

Böbrek taşlarımı kırdırmaya başladım

böbrek taşlarımı kırdırmaya başladım rabbim kimseye göstermesin

Üst Alt