Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Boyun damar anjio yaptıran var mı?

halil1dem

Üye
Konular
9
Reaksiyonlar
0
Sol vertebral arterde sinyal alınamıyor damar kapalı nasıl bir süreç beni bekliyor denetimi ilan kişiler yazabilir mi

Herhangi bir rahatsızlığınızla mı? ortaya çıktı.

Zor tesbit edildi 2 yıldır zaman kaybediyorum asanur

Ciddi rahatsızlık veriyordu

2011 yılında sağ internal sağ karotis arter(sağ şah damarı) pıhtı ile kapandı,yani felç geçirdim ama çok şükür ortapedik olarak felç kalmadım,ama beyin hasarlı olduğundan sol tarafımda bazı rahatsızlıklar oluştu.20-25 gün hastanede yattım nihayetinde benden anjio istendi.Anjio istendi Ankara'da yaptırmak durumunda kaldım şu an periyodik aralıklarla hastaneye gidip tahlil yaptırıyorum senede iki defa mr isteniyor.

Ciddi rahatsızlık veriyordu[/QUOTE]nasıl bir rahatsızlık veriyor.?

Fakat karotis farklı.vertebral farklı benimkisi vertebral olanı
Tüm vücut uyuşur gibi olup fenalaşıyorum sonrasında yer boşalıp canım çıkacak gibi oluyor

O zaman hiç vakit kaybetmeden Medical Park Bahçelievler hastanesinde kalp-damar cerrahı Yusuf Kalko isimli doktora müracaat edin zaten bu iş üzerine Türkiyede 2-3 doktordan birisi..

Evet net den baktım istinye ünivertise has.gecmiş verdiğiniz bilgiler için teşekkürler

Öncelikli tercihim kocaeli olacak olacak tabiki bu işin birde maddi kısmı var inanıñ 3 yıldır bu hastalıkla ugÅ•aşıyorum işi gücü bıraktım sgk hastanesi veya üniversite başka pekde seçenek yok yinede teşekkür ederim

engel oranınız kaç ve tanı ne kondu?

Engel oranım %45 fakat omirilikden

Acaba bu rahatsızlığı ekletebilirmiyim

Sizin oran nedir emeklimisiniz

Benim oran %73, fakat bunun %10'u damar tıkanıklığından ve %60'ı mutasyon raporundan,%5 nöropatik ağrı.
denge bozukluğunuz varmı ve Tanı nedir,o da önemli çünkü.

Üst Alt