Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bu belirtilere göre kanser olma ihtimali var mı?

aydünyavaz

Aktif Üye
Konular
627
Reaksiyonlar
278
1-Dışkılamaya rağmen bağırsakların dolu olma hissiyatı
2-Mide bulantısı ve kusma
3-Dışkıda kan
4-Dışkıda yumurta akı kıvamında salgı
5-Sürekli ishal ya da kabız olma hali

4. madde sadece KANSER e mi hastır?

yok kardeş kanser değilsin ilaçların yan etkisi bende de oluyor yıllardır ve halen hayattayım :)

Kolayı var dahiliye veya gastroentrolojiye gidecen büyük ihtimal ilaçla düzelen bişeydir ha bu ara devlet hastanelerinde randevu bulmak biraz daha kolay

@ayDÜNYAvazo kanser miyim diye nasıl düşündünüz? İnternet te 1araştırarak düşündüyseniz. Yanılıyor olabilirsiniz? Gastroentolojiden randevu alın. Dikkat edin mesleğini iyi yapan birisi olsun. Başımdan geçen bir şey Gastroentoloji ye gittim. Hiç tahlil yapmadan bir çok hastalık söyledi. Tahlillerimde safra kesesinde taş çıktı. Diger söylediği. Hastalıklar çıkmadı. Safra kesesi ameliyatı oldum. Şimdi iyiyim. Size de geçmiş olsun...

BUNLAR KESİN VARSA NE GİBİ HASTALIKLAR VARDIR SİZCE.
(Sözün özü)

Bu forum dr değil kimse uzmanda değildir herkes bir şey söyleyip endişenebilirsiniz dr a gidin bence olmadı acil e gidin

Yumurta aklı kıvamında jel gibi dışkılama kolon kanseri belirtisi. Ama internet araştırması ile Teşhis konulmaz. Sizin yapacağınız en iyi şey genel cerrahi uzmanına gözükmeniz. Size gaz ile uyutup kolonoskopi yapacaktır. Hiç bir sey hissetmeyeceksiniz. En kısa sürede muayene olmanız sağlığınız açısından çok önemli.

İrritabl bağırsak sendromu olduğunu düşünüyorum.

Bu belirtiler ne zamandır var? Öyle her şeyi kötüye yormak doğru değil.. internetten sağlıkla ilgili arama yapmayın.

Gastroenteroloji veya genel cerrahi ile görüşmenizde fayda var... Kolonoskopi önerebilirler.

@ayDÜNYAvazo,

Moderatör tarafında düzenlendi:
@dreamfail,

Sümüksü dışkılama iİrritabl bağırsak sendromun da sıkça görülür hatta en belirgin bulgularıdır..bazen kanlı ishal kabızlık dışkıda kan ... Mide bulantısı kusma doluluk hissi görülebilir..direkt kanser bulgusu demek arkadaşı yersiz kaygıya sokacaktır.

Kolonoskopi ile bakılmasında fayda var.

Kanlanma 10 yıldan fazla var ve son zamanlarda fark ettiğime göre de yumurta akı kıvamında bir akıntı da oluyor dışkıyla birlikte. Bu aralar çoğu zamanda moralimde bozuk oluyor.

Hangi birime randevu almalıyız sizce? TOKAT merkezde?

Genel cerrahi ye gidin basit bir kolonoskopi ile her şey ortaya çıkar hafif uyutma ile yapılıyor bu işlem her yıl yaptiriyorum kontrol takip amaclu geçmiş olsun

Tamam Abi 25 HAZİRAN a randevu aldım GENEL CERRAHİ ye.

@samedo99,

Kesinlikle katılıyorum,İnternet sonuçlarına göre şuan envai çeşit hastalık var bende :ROFLMAO:,Muayene oluyorum birşey çıkmıyor doğru düzgün.Velhasılı internetteki herşeye inanmayınız efenim kaygı yapıcak birşey yok.

Çok fazla değerimiz bilinmese de sizlere yardım etmek beni mutlu ediyor.

Bazı arkadaşlar bir teşekkürü çok görsede... bir beklenti için de olmadığımı ifade edeyim...herkesi seviyorum hoş görüyorum😊 sıkıntı yok.

Rica ederim kardeşim 😊 her zaman varsa bir sıkıntı çözmeye çalışırız.

@ayDÜNYAvazo,

@ayDÜNYAvazo,

Bir gün doktora gitmiştim basit bir neden için.

Benden önceki hasta doktora "hocam internetten baktım bunlar bunlar varsa beyin kanaması varmış bende" dedi.

Doktor da istifini hiç bozmadan "iyi o zaman tedavisine de internetten baksaydın ya neden geldin" diyince gülmemek için zor tuttum kendimi.

Siz siz olun sorurunuz her neyse sadece hangi branş doktoruna gideceğinizi araştırın internetten, orada söylenenlere dayanarak kendinizi psikolojik olarak tüketmeyin.

Üst Alt